close
تبلیغات در اینترنت
دانشمندان 2013 جایزه لوئیسا گروس هورویتس را برای پیشرفت در زمینه علوم اعصاب دریافت می کنند
loading...

بهترین مشاور

برای کشف درباره اینکه چگونه مغز محاسبه و به یاد می آورد جایی است که می تواند بخشی از پایه و اساس حافظه باشد، دانشگاه کلمبیا جایزه لوئیزا گروس هورویتس 2013 را به ادوارد ای. موسر، دکترا و مهبرت موسر، PhD، از دانشگاه نروژی علم و فناوری در نروژ و جان مایکل اوکیف، PhD، از کالج دانشگاه لندن در انگلستان. کار آنها، انجام شده در مدل های حیوانی، ممکن است منجر به درمان های جدید برای اختلالات آلزایمر و سایر اختلالات عصبی که بر قابلیت های مکانی مغز تاثیر می گذارد. جایزه ی Horwitz در سال 1967 تاسیس شد و…

دانشمندان 2013 جایزه لوئیسا گروس هورویتس را برای پیشرفت در زمینه علوم اعصاب دریافت می کنند

tina بازدید : 0 یکشنبه 23 دي 1397 نظرات ()


برای کشف درباره اینکه چگونه مغز محاسبه و به یاد می آورد جایی است که می تواند بخشی از پایه و اساس حافظه باشد، دانشگاه کلمبیا جایزه لوئیزا گروس هورویتس 2013 را به ادوارد ای. موسر، دکترا و مهبرت موسر، PhD، از دانشگاه نروژی علم و فناوری در نروژ و جان مایکل اوکیف، PhD، از کالج دانشگاه لندن در انگلستانکار آنها، انجام شده در مدل های حیوانی، ممکن است منجر به درمان های جدید برای اختلالات آلزایمر و سایر اختلالات عصبی که بر قابلیت های مکانی مغز تاثیر می گذارد.

جایزه ی Horwitz در سال 1967 تاسیس شد و افتخار دانشگاه کلمبیا برای دستیابی به تحقیقات زیست شناسی و بیوشیمی است.

کودک طلاق

لی گلدمن، MD، دبیر دانشکده ها گفت: "ما خوشحالیم که جایزۀ جوایز Horwitz 2013 خود را به دکتر Edvard Moser، May-Britt Moser و John O'Keefe برای پیشرفت های چشمگیری در زمینه علوم اعصاب اعطا کنیم." از علوم بهداشتی و پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا و معاون اجرایی بهداشت و علوم زیست پزشکی دانشگاه کلمبیا.

یافته ی جان اکیف که بخشی از مغز به عنوان یک نقشه شناختی عمل می کند، نقطه عطف مهمی در توسعه علوم شناختی عصب شناسی بود و مدل نظری این که چگونه مغز محاسبه شده محل خود را توسط ادوارد و میر برت مسر تصحیح می کند جرارد کارستی، دکترای دکتر، ریاست کمیته جایزه Horwitz و گروه ژنتیک و توسعه در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا، گفت: امروزه یکی از اجزای مهم مطالعه عملکرد هیپوکامپ است.

براساس اظهارات نوبل، اریک R. Kandel، MD، استاد دانشگاه و استاد کاولی استاد علوم مغزی، مدیر مورتیمر بوک Zuckerman، گفت: "چگونه مغز مدارک و مسیر خود را از طریق فضایی به یاد می آورد، برای شناخت حافظه فضایی ضروری است." موسسه رفتار ذهنی ذهن و مدیر موسسه علوم مغزی Kavli در دانشگاه کلمبیا و محقق ارشد موسسه پزشکی هوارد هیوز.

در سال 1971 دکتر اوکیف کشف سلولهای خاصی در هیپوکامپ که موقعیت مکانی را ثبت می کنداین سلولهای محل، همانطور که آنها نامیده می شوند، مکان هایی از نقاط خاصی مانند آزمایشگاه یا قصابی را ثبت می کننددر حالی که ضبط شلیک نورون ها در موشها از آنجا که آنها از یک مکان به مکان دیگر منتقل شد، متوجه شد که هر مکان با مجموعه منحصر به فرد سلول های عصبی خود در منطقه CA1 هیپوکامپ ثبت شده است، و این نشان می دهد که سلول ها یک نقشه مجازی از محل حیوانات محل شلیک هر سلول در طول زمان پایدار بود و حرکت حیوان به مکان دیگر سبب ساخت نقشه جدید شد، با استفاده از برخی از سلول های مشابه علاوه بر موارد جدیدهنگامی که حیوان به محل اصلی خود بازگردانده شد، نقشه اصلی آن شکل گرفت.

در سال 1996، Drs. ادوارد موزر و میر برت موسیر، همکارانی که مدتهاست که ازدواج کرده اند، با دکتر اوکیف کار کرده اند، که معلم آنها شد، تا یاد بگیرند که چگونه فعالیت سلول های هیپوکامپ را ثبت کنند.

تقریبا یک دهه بعد، تیم Moser سلول ها را در مغز موش ها، که در سیستم ناوبری عمل می کنند، کشف کردنداین سلول های شبکه، همانطور که آنها نامیده می شوند، مسئول حیوانات هستند که می دانند جایی که هستند، جایی که آنها بوده، و جایی که می روند؛ آنها دائما در تلاشند تا نقشه ای از جهان خارج ایجاد کنند.سلول های شبکه ای در سیستم عصبی ساخته شده از ورودی های لمسی، تصویری و دیگر حسی، بینش های اساسی را در مورد نحوه محاسبه مکان و حافظه مکانی در مغز ارائه کرده انداطلاعات نقشه برداری از کورتکس entorhinal به هیپوکامپ و سپس پشت آن جریان می یابد و دانشمندان در حال حاضر کار می کنند تا بدانند چگونه سلول های شبکه اطلاعات سلول های محل را اعلام می کنند و بالعکس.

از آنجایی که قشر انتورینال، که حاوی سیستم ناوبری سلولی شبکه است، اغلب در مراحل اولیه بیماری آلزایمر آسیب دیده است، کار توسط Mosers و دکتر O'Keefe در مورد چگونگی از دست دادن حافظه و شناختی توانایی بالقوه بالقوه برای تحقیقات آلزایمردانشمندان معتقدند که این یافته ها ممکن است توضیح دهد که چرا از دست رفته اغلب نشانه های اولیه آلزایمر است و چرا حافظه پس از پیشرفت بیماری ناکام می ماندگروه دکتر اوکیف در حال حاضر نشان داده است که سلول های محل در مدل موش دمانس در شناسایی محل حیوانات دقیق تر است و میزان نارسایی عصبی با کسری در حافظه فضایی و همچنین میزان پلاک آمیلوئید نوروپاتولوژیکی .

داستان های مربوطه

·         جهش PAC1R در کودکان مبتلا به اوتیسم ممکن است به شدت مشکلات اجتماعی مرتبط باشد

·         محققان پنج نوع بی خوابی را نشان می دهند

·         منبع نور در تحلیل کمی: نقش آن چیست؟

Michael Purdy، PhD، معاون رئيس جمهور برای تحقیق، دانشگاه کلمبیا، گفت: "سهم این سه دانشمند در زمینه علوم اعصاب آنها را به دست آورندگان جایزه جوایز Horwitz 2013 می دهند." "دیدگاه نظری آنها - و همچنین این واقعیت که جان اکیبی آموزش داد Edvard و May-Britt Moser در تکنیک تحقیقاتی که به کار خود محوری تبدیل شده است - تأیید ارزش تشویق دانشمندان جوان برای ارتباط با مربیان در زمینه خود برای یادگیری فنی مهارت ها و استراتژی های تحقیق ".

بیوگرافی اعضا

ادوارد موزر، استاد دانشکده علوم اعصاب، مدیر موسسه علم مغز و اعصاب سیستم های عصبی، و همکار مدیر مرکز محاسبات عصبی، در دانشگاه علوم و تکنولوژی نروژی در تروندهایم، نروژ استاو مدرک کارشناسی ارشد رشته روانپزشکی را از دانشگاه اسلو در نروژ دریافت کرد و در آنجا نیز دکترای روانشناسی نورولوژی را به دست آورد.

May-Britt Moser، PhD، استاد علوم اعصاب و مدیر مرکز محاسبات عصبی در دانشگاه علوم و فنون نروژی استاو مدرک کارشناسی ارشد در علوم نورولوژیک از دانشگاه اسلو، که در آن او نیز به دست آورد دکترا در نوروفیزیولوژی.

با هم ادوارد و میر برت موسر هم در نروژ و هم در سطح بین المللی با جوایز متعدد و انتخابات به انجمن های معتبر علمی، از جمله Academia Europaea و سازمان زیست شناسی مولکولی اروپا شناخته شده استآنها بیش از 60 نشریه را در نشریات مورد بررسی بررسی کرده اند.

جان اوکیف، استاد دانشکده علوم اعصاب شناختی و مدیر مرکز سلامت سینزبری، برای مدارهای عصبی و رفتار در دانشگاه کالج لندن در انگلستان استاو مدرک لیسانس روانشناسی از کالج شهر نیویورک و دکترای روانشناسی فیزیکی از دانشگاه مک گیل در مونترال دریافت کرددکتر O'Keefe در سراسر جهان برای کار خود در علوم اعصاب شناختی احترام گذاشته شده است و عضو هیئت تحریریه انجمن سلطنتی و آکادمی علوم پزشکی استاو بیش از 110 مقاله را در نشریات مورد بررسی بررسی کرده است.

جایزه ی Horwitz به طور گسترده ای به عنوان یک پیشکسوت نوبل شناخته می شوداز آن زمان تاکنون جایزه 91 جایزه هووریتز، 43 جایزه نوبل دریافت کرده استاخیرا، جیمز E. Rothman، PhD، برنده جایزه Horwitz 2002 و استاد اعصاب فیزیولوژی و بیوفیزیک سلولی در کالج پزشکان و جراحان دانشگاه کلمبیا، جایزه نوبل سال 2013 در فیزیولوژی و پزشکی را به اشتراک گذاشت

جایزه لوئیسا گروس هورویتس تحت نظریه اواخر S. Gross Horwitz از طریقی به دانشگاه کلمبیا تاسیس شداین نام به افتخار مادر اهدا کننده Louisa Gross Horwitz، که دختر دکتر ساموئل دیوید گروس (1805-89)، یک جراح برجسته فیلادلفیا بود و به عنوان رئیس انجمن پزشکی آمریکا خدمت می کرد، نامگذاری شد و "سیستم های جراحی" نوشت. "

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2408
 • کل نظرات : 25
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 19
 • آی پی دیروز : 29
 • بازدید امروز : 103
 • باردید دیروز : 91
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 274
 • بازدید ماه : 1,277
 • بازدید سال : 1,277
 • بازدید کلی : 16,154