close
تبلیغات در اینترنت
ناهنجاری های مغزی در افرادی که به طور معمول دروغ می گویند
loading...

بهترین مشاور

یک تحقیق در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی اولین اثبات ناهنجاری های مغزی ساختاری را در افرادی که به طور معمول دروغ، تقلب و دستکاری دیگران را پیدا کرده اند، پیدا کرده است. در حالی که تحقیقات قبلی نشان داده است که فعالیت قاطع در قشر پیشانی - منطقه ای از مغز که اکثر مردم را قادر می سازد احساس خجالت زدن یا یادگیری رفتار اخلاقی - زمانی که مردم عادی دروغ می گویند، این اولین مطالعه برای ارائه شواهدی از تفاوت های ساختاری در آن وجود دارد منطقه در میان دروغگوان پاتولوژیک. تحقیقاتی که توسط ییلینگ یانگ…

ناهنجاری های مغزی در افرادی که به طور معمول دروغ می گویند

tina بازدید : 1 شنبه 22 دي 1397 نظرات ()


یک تحقیق در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی اولین اثبات ناهنجاری های مغزی ساختاری را در افرادی که به طور معمول دروغ، تقلب و دستکاری دیگران را پیدا کرده اند، پیدا کرده است.

در حالی که تحقیقات قبلی نشان داده است که فعالیت قاطع در قشر پیشانی - منطقه ای از مغز که اکثر مردم را قادر می سازد احساس خجالت زدن یا یادگیری رفتار اخلاقی - زمانی که مردم عادی دروغ می گویند، این اولین مطالعه برای ارائه شواهدی از تفاوت های ساختاری در آن وجود دارد منطقه در میان دروغگوان پاتولوژیک.

تحقیقاتی که توسط ییلینگ یانگ و آدریان رین، هر دو از کالج نامه ها، هنر و علوم ایالات متحده انجام شده است، در شماره اکتبر مجله ی روانپزشکی بریتانیا منتشر شده است .

این افراد از نمونه ای از 108 داوطلب جمع آوری شده از استخر موقت لس آنجلس استخراج شده استیک سری از تست های روانشناختی و مصاحبه ها، 12 نفر را در دسته افرادی که سابقه دروغ گویی (11 مرد و یک زن) داشتند قرار دادند. 16 نفر که علائم اختلال شخصیتی غیرعادی دارند، اما دروغ پاتولوژیک (15 مرد و یک زن)؛ و 21 نفر که کنترل عادی داشتند (15 مرد و 6 زن).

مرکز مشاوره خانواده  

رائین، استاد روانشناسی در USC و همکاری این مطالعه، گفت: "ما به دنبال چیزهایی مانند ناسازگاری در داستان های خود در مورد اشغال، آموزش، جنایات و پس زمینه خانواده است.

"دروغین آسیب پذیر نمی توانند همیشه از حقیقت حقیقت را بیاموزند و در مصاحبه خود با خودشان مخالفت کنند. آنها دستکاری می کنند و اعتراف می کنند که آنها در قبال مردم شکار می کنند.

راین گفت که به غیر از داشتن تاریخچه استفاده از دیگران و یا استفاده از نام های مستعار، دروغین عادی نیز به زور زدن و یا دروغ گفتن برای به دست آوردن مزایای بیمار پذیرفته اند.

پس از طبقه بندی، محققان از تصویربرداری رزونانس مغناطیسی برای کشف تفاوت های مغزی ساختاری بین گروه ها استفاده کردندراین گفت که دروغگوها ماده "ماده سفید" و کمی "ماده خاکستری" نسبت به آنهایی که در برابر آنها اندازه گیری شده بود، بیشتر بود.

به طور مشخص، دروغگو ها در مقایسه با کنترل های ضد اجتماعی و افزایش 22 درصدی نسبت به کنترل های نرمال، میزان ماده سفید پیش ماده پیش از موعد را 25.7 درصد افزایش دادنددروغگوها در مقادیر خاکستری پیش ماده پیش از مواجهه با 14.2 درصد کاهش نسبت به کنترل های معمولی داشتند.

رائین گفت، ماده سفید بیشتری - سیم کشی مغز - ممکن است دروغگو با ابزارهایی که برای تسلط بر هنر پیچیده فریب ارائه می دهد، دروغگو باشد.

او گفت: "دروغ می کشد تلاش زیادی می کند."

"این تقریبا ذهن خواندن است. شما باید قادر به درک ذهنیت فرد دیگر باشید. همچنین باید احساسات خود را سرکوب کرده یا آنها را تنظیم کنید زیرا شما نمی خواهید عصبی باشید. برای انجام این کار بسیار زیاد است. حقیقت را سرکوب کردی

استدلال ما این است که شبکه های بیشتری در قشر پیشانی وجود دارد، هرچند که فرد دروغ می گوید، مهارت های کلامیشان بالاتر است و تقریبا یک مزیت طبیعی دارند. "

اما در افراد نرمال، این ماده خاکستری است - یا سلولهای مغزی مرتبط با ماده سفید - که کمک می کند تا انگیزه ای برای دروغ در بررسی داشته باشیم.

داستان های مربوطه

·         ابتکار عمل جدید به کودکان کمک می کند راه های ساده ای برای حفظ سلامت مغز را یاد بگیرند

·         این مطالعه بینش جدیدی را برای تولید نورونهای جدید در بزرگسالی ایجاد می کند

·         محققان ژن هایی را شناسایی می کنند که موجب اختلالات مغزی مردان و زنان می شود و باعث بلوغ می شود

دروغگوان آسیبدیده، ماده مضر ماده سفید دارند، تحقیقاتی که یافت شده، و کمبود ماده خاکستریاین به این معنی است که آنها ابزارهای بیشتری برای دروغ و محدودیت های اخلاقی کمتر از افراد عادی دارند.

او گفت: "آنها تجهیزات را دروغ می دانند، و آنها فاقد اختلال است که بقیه ما در گفتن به whoppers بزرگ است."

او توضیح داد: "وقتی مردم تصمیمات اخلاقی اتخاذ می کنند، آنها از قشر پیشانی جلوگیری می کنند. وقتی مردم از افراد عادی خواستار تصمیم گیری اخلاقی می شوند، فعال شدن در مقابل مغز را می بینیم." "اگر این دروغگوها 14 درصد کاهش ماده خاکستری داشته باشند، این بدان معنی است که آنها به احتمال زیاد به مسائل اخلاقی توجه ندارند و یا کمتر احتمال دارد قادر به پردازش مسائل اخلاقی باشند. داشتن ماده خاکستری بیشتر، این فعالیت ها را بررسی می کند."

محققان متوقف نشدند و ادعا می کنند که این تفاوت های ساختاری برای همه دروغ است.

راین گفت: "این یکی از اجزای است."

"یافته ها باید تکرار شود و به قسمت های دیگر مغز گسترش یابد. سایر فرآیندهای عصبی شناختی چیست؟

"ما چنین مطالعاتی را انجام نداده ایم زیرا این یک مطالعه ابتدایی است، اما ما برای کشف این موضوع خیلی بیشتر نیاز داریم."

یانگ، نویسنده اصلی این تحقیق، گفت که یافته ها در نهایت می تواند در تشخیص های بالینی مورد استفاده قرار گیرد و در سیستم عدلی کیفری و دنیای کسب و کار ممکن است کاربرد داشته باشد.

یانگ، دانشجوی دکترا در برنامه مغز و علوم شناختی بخش روانشناسی USC، گفت: "اگر [یافته ها] می توانند تکرار شوند و گسترش یابد، ممکن است پیامدهای درازمدت در تعدادی از مناطق داشته باشند."

"به عنوان مثال، در نظام حقوقی، آنها به طور بالقوه می توانند برای کمک به پلیس از اینکه مظنون دروغ می گویند، استفاده می شود. از لحاظ عمل بالینی، آنها می توانند به پزشکان تشخیص دهند که چه کسی مالاریا را تشکیل می دهد - ناتوانایی برای کسب سود مالی" و همچنین در کسب و کار ، آنها می توانند در غربالگری قبل از استخدام کمک کنند، کار کردن که افراد ممکن است برای استخدام مناسب نباشند.

او گفت: "اما اکنون باید تاکید کنم که هیچ برنامه عملی عملی وجود ندارد."

نویسندگان مقاله خود را در مقاله مجله خود ذکر می کنند که مطالعات جداگانه ای از کودکان مبتلا به اوتیسم - که به طور معمول دچار دروغ می شوند - الگوی متقاطع نسبت ماده خاکستری / ماده سفید را نشان داده اند.

محققان نوشتند: "واقعیتهایی که کودکان مبتلا به اوتیسم دروغ میگویند و همچنین نشان میدهند که ماده سفید پیش ماده کاهش یافته است، الگوی متضاد و متفاوتی از نتایج در مقایسه با بزرگسالان با ماده سفید سفید پیش فرنتن است که به راحتی دروغ میگوید."

"اگرچه اوتیسم یک بیماری پیچیده است و نمیتواند به عنوان یک مدل برای دروغ گفتن باشد، این نتایج ... با یافته های فعلی در مورد دروغگوان بالغ همسو می شود که نشان می دهد که قشر پیشانی پیشانی در مرکز توانایی دروغ قرار گرفته است."

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2408
 • کل نظرات : 25
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 18
 • آی پی دیروز : 29
 • بازدید امروز : 93
 • باردید دیروز : 91
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 264
 • بازدید ماه : 1,267
 • بازدید سال : 1,267
 • بازدید کلی : 16,144