close
تبلیغات در اینترنت
برنامه ACTIVE روش تحقیقاتی برای انجام کاری در مورد وضعیت است.
loading...

بهترین مشاور

در آپالاشیا، دیابت به سختی میرسد. افسردگی هم همینطور است با هم، آنها یک جفت سخت برای ضرب و شتم تشکیل می دهند. گروهی از دانشکده پزشکی پوکی استخوان دانشگاه اوهایو (OU-COM) و محققان دانشگاه اوهایو برای کمک به بیماران در حال مبارزه هستند. رویکرد جدیدی به مسئله دو طرفه ایجاد کرده است. برنامه ACTIVE (آپالاچیان با هم برای افزایش تمرینات حیاتی) یک مطالعه دوجانبه امکان سنجی است تا اثربخشی ترکیبی از ورزش و گفتگو درمانی را به عنوان درمان افسردگی در بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 بررسی کند .…

برنامه ACTIVE روش تحقیقاتی برای انجام کاری در مورد وضعیت است.

tina بازدید : 1 شنبه 22 دي 1397 نظرات ()


در آپالاشیا، دیابت به سختی میرسدافسردگی هم همینطور است با هم، آنها یک جفت سخت برای ضرب و شتم تشکیل می دهند.

گروهی از دانشکده پزشکی پوکی استخوان دانشگاه اوهایو (OU-COM) و محققان دانشگاه اوهایو برای کمک به بیماران در حال مبارزه هستند. رویکرد جدیدی به مسئله دو طرفه ایجاد کرده استبرنامه ACTIVE (آپالاچیان با هم برای افزایش تمرینات حیاتی) یک مطالعه دوجانبه امکان سنجی است تا اثربخشی ترکیبی از ورزش و گفتگو درمانی را به عنوان درمان افسردگی در بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 بررسی کند .

مري د گرووت، دكتراي تخصصي، استاديار روانشناسي و نويسنده اصلي مقاله اي كه توسط گروه تحقيقاتي تهيه شده است، گفت: "ديابت يك بيماري دشوار است." "اضافه کردن افسردگی در بالای آن، و آن را می سازد که خیلی سخت تر است."

بلوغ و مسائل جنسی

مقاله آنها، "افسردگی در میان اعضای کلینیک آپالاشی روده نوع 2 دیابت نوع 2" در شماره ژوئن دیابت کربن، مجله انجمن دیابت آمریکا منتشر شده است.

محققان خاطر نشان می کنند که مطالعات قبلا منتشر شده نشان داده اند که نشانه های افسردگی در افراد دیابتی با افزایش سطح گلوکز خون، عوارض دیابت، افزایش اختلالات عملکردی، 
رعایت رژیم دیابت، افزایش هزینه های مراقبت های اورژانس و افزایش مرگ و میر همراه است.

این مطالعه به بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 که در مراکز پزشکی خانوادگی و غدد درون ریز پزشکی مراجعه کرده بودند، در مناطق روستایی آپالاچی جنوب شرقی اوهایو و ویرجینیای غربی مورد بررسی قرار گرفتاز این 201 بیمار، 31 درصد از افراد مبتلا به دیابت و افسردگی همگام با تهیه پرسشنامه افسردگی بک، یک ارزیابی خودپنداره گزارش کردند.

این نرخ مشابه میزان مفرط ملی است، به طرز شگفت انگیزی کم با توجه به نرخ نسبتا بالای فقر که در آن بیماران زندگی می کنندبه عنوان مثال، Meigs County، اوهایو، دارای نرخ فقر 19.8 درصد است، در مقایسه با 10.6 درصد برای ایالت اوهایو.

فرانک شوارتز، MD، استادیار غدد درون ریز در OU-COM و مدیر مرکز دیابت مرکز بهداشت روستایی آپالاچی می گوید: "چشم انداز من این است که مردم در آپالاچی نوعی تحمل بالاتری نسبت به موارد بد دارند."

د Groot، محقق اصلی، گفت: "آنچه غلط است، طول دوره افسردگی استیک مطالعه پیگیری در مورد بیماران نشان داد که 88 درصد از کسانی که در ابتدا خود را به عنوان افسردگی مبتلا می دانستند نیز 18 ماه بعد انجام دادندشدت افسردگی با سن جوانتر، بیکاری و تعداد بیشتری از داروهای تجویزی همراه بوداین یافته ها با آنچه در نمونه های شهری مشاهده می شود، سازگار است.

د Groot گفت: "بخشی از اهمیت مقاله این است که کمک می کند تا Appalachia روستایی را بر روی نقشه از نظر افسردگی و دیابت قرار داده است."

به گفته شوارتز، در تحقیقاتی که توسط مرکز دیابت آر آی انجام شده است، میزان آپالاشیا 11.3 درصد از میزان ابتلا به دیابت را به میزان قابل توجهی بالاتر از نرخ 7.6 درصد در کشور دارد

De Groot و همکارانش تشویق پزشکان به نمایش بیماران دیابتی خود را برای افسردگی می کنندافرادی که مبتلا به دیابت هستند، دو برابر افرادی که مبتلا به دیابت هستند، تجربه افسردگی دارند.

De Groot گفت: برای بیماران، بسیار مهم است که احساسات و نشانه های خلق را با پزشکان خود به اشتراک بگذاریدوی گفت که مهم است که بدانیم که درمان بحث در مواجهه با افسردگی در دیابت نوع 2 اثربخش است و داروهای ضد افسردگی در درمان افسردگی در افراد مبتلا به دیابت نوع 1 و 2 به اثبات رسیده است.

داستان های مربوطه

·         درمانگران باید به طور مرتب علائم افسردگی و درمان تقویت کننده برای پاسخگویی ناکافی را ارزیابی کنند

·         متابولیت های تخم مرغ در خون مرتبط با کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع 2

·         سن سالمند، چاقی و افسردگی همراه با درد مزمن هیپ

برنامه ACTIVE روش تحقیقاتی برای انجام کاری در مورد وضعیت است.

برای رفع معیار افسردگی برای برنامه ACTIVE، بیماران باید به طور مداوم در طول روز تقریبا هر روز دو هفته یا بیشتر احساس افسردگی یا افسردگی کنندعلائم مرتبط با آن افراد تجربه می کنند:

 • کاهش قابل ملاحظه ای در فعالیت هایی که معمولا از آن لذت می برند؛
 • تغییر در خواب؛
 • تغییر در اشتها
 • کاهش وزن یا افزایش وزن؛
 • مشکل با تمرکز؛
 • احساس بی ارزش بودن؛
 • و به طور قابل توجهی کاهش انرژی.

برنامه ACTIVE، که توسط موسسه ملی بیماریهای دستگاه گوارش و کبد (NIDDK) تامین می شود، 12 هفته تمرین را با 10 جلسه گفتار درمانی برای بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 و افسردگی به مدت دو هفته یا بیشتر ترکیب می کندهدف این مطالعه ارزیابی پیشرفت های انجام شده در طول برنامه در زمینه افسردگی، دیابت و عوامل خطرزای قلبی عروقی است

شرکت کنندگان دسترسی آزاد به امکانات تمرینی در مرکز جامعه آتن، که یکی از همکاران جامعه برنامه است، همانند 
همکاران پزشکی دانشگاه، شرکت بهداشت خانواده و کلینیک Holzer در آتن استجلسات بحث درمانی یا درمان رفتاری شناختی در آتن انجام می شود.

تا کنون، شش نفر این برنامه را تکمیل کرده اند و برنامه هایی که برای سال آینده در نظر گرفته می شود تا سال 2015 به 50 برسدبرای مشارکت، با شماره تلفن (740) 597-2584 یا (888) 771-0002 تماس بگیرید.

شوارتز گفت: "اگر ما می توانیم مداخلات موثر را نشان دهیم، این تبدیل به یک برنامه است که در بسیاری از محیط های با خطر بالا اجرا می شود."

شوارتز و همکارش در مرکز مراقبتهای قلب و عروق و مراقبت های دیابت کرنول در آتن، جی شوبروک، DO، استادیار پزشکی خانواده در OU-COM، همکاری محققان در برنامه ACTIVE هستند، همانطور که مایکل کوشنیک، Ph.D.، تمرین فیزیولوژیست با دانشکده تفریحی و علوم ورزشی دانشگاه اوهایو.

تیم تحقیقاتی ابتکاری از ابتکار تحقیقات دیابت دانشگاهی اوهایو (DRI) و NIDDK دریافت کرده است. DRI دانشگاه اوهایو 18 ماه پیگیری را تأمین کرد.

علاوه بر د Groot، Schwartz و Shubrook، همکاران این مقاله رابرت Gotfried، DO؛ بردن Pinkerman، Ph.D.، که دکترای خود را در روانشناسی بالینی از دانشگاه اوهایو؛ و تاد دایل، ارین هاکمن و چارلز ویلر دانشجویان کارشناسی ارشد.

مأموریت دانشکده پزشکی پوکی استخوان دانشگاه اوهایو، یادگیری نوآورانه، تحقیق متمرکز و مراقبتهای دلسوز برای اوهایو و فراتر از آن استهر ساله بیش از 100 پزشک با استئوپاتیک از OU-COM، تنها کالج پزشکی پوکی استخوان اوهایو فارغ التحصیل می شوندپنجاه و چهار درصد از فارغ التحصیلان OU-COM در زمینه های مراقبت های اولیه و بیش از 60 درصد از فارغ التحصیلان آن در اوهایو اقامت دارند، جایی که احتمال بیشتری در مناطق روستایی و سایر کمبود پزشکان وجود دارد.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2408
 • کل نظرات : 25
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 18
 • آی پی دیروز : 29
 • بازدید امروز : 83
 • باردید دیروز : 91
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 254
 • بازدید ماه : 1,257
 • بازدید سال : 1,257
 • بازدید کلی : 16,134