close
تبلیغات در اینترنت
Rutgers آماده راه اندازی راه اندازی برای ارائه مراقبت موثرتر با هزینه کمتر
loading...

بهترین مشاور

یکی از عوامل کلیدی همکاران Robert Woods Johnson Partners از دیگر اقدامات اصلاحی است - سازمان مراقبت های پاسخگو دارای قدرت یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ در پشت آن است در طی نزدیک به سه دهه به عنوان یک پزشک اولیه، آلفرد تالیا یک لیست دلهره آور از نقص در مراقبت های بهداشتی کشور را شناسایی کرده است. متخصصان به ندرت مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت و فشار خون بالا را هماهنگ می کنند که می تواند منجر به آزمایش تکراری و گران شود. در اکثر دفاتر پزشک، هیچ کس مسئول برنامه های توسعه با بیماران…

Rutgers آماده راه اندازی راه اندازی برای ارائه مراقبت موثرتر با هزینه کمتر

tina بازدید : 4 سه شنبه 15 آبان 1397 نظرات ()


یکی از عوامل کلیدی همکاران Robert Woods Johnson Partners از دیگر اقدامات اصلاحی است - سازمان مراقبت های پاسخگو دارای قدرت یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ در پشت آن است

در طی نزدیک به سه دهه به عنوان یک پزشک اولیه، آلفرد تالیا یک لیست دلهره آور از نقص در مراقبت های بهداشتی کشور را شناسایی کرده است.

متخصصان به ندرت مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت و فشار خون بالا را هماهنگ می کنند که می تواند منجر به آزمایش تکراری و گران شود.

در اکثر دفاتر پزشک، هیچ کس مسئول برنامه های توسعه با بیماران برای از دست دادن وزن، ورزش و تغییر رژیم غذایی خود نیست - یا برای پیگیری با آن بیماران برای کمک به آنها در دستیابی به اهداف خود.

اما Tallia، رئیس گروه پزشکی خانواده و بهداشت جامعه در دانشکده پزشکی رابرت وود جانسون - که اکنون بخشی از Rutgers است - آماده راه اندازی یک راه حل است که معتقد است مراقبت موثرتری را با هزینه کمتر ارائه می دهد.

تالیا گفت: "ایده بهبود کیفیت و کنترل هزینه ها، چیزی است که برای اقامت در آن وجود دارد." ما نمی توانیم 18 درصد یا بیشتر از کالای داخلی ناخالص را در مراقبت های بهداشتی نگه داریم، نه همه را پوشش داده و نتایج ناامید کننده داشته باشیماین همان چیزی است که ما اکنون داریم. ''

خیانت در دوران عقد

Tallia رهبر ایجاد یک سازمان مراقبت های پاسخگو است که به نام Robert Woods Johnson Partners شناخته شده است که با استفاده بهتر از پرونده های بهداشتی الکترونیکی، درمان را در میان پزشکان، سایر متخصصان بهداشت و بیمارستان ها هماهنگ می کنداین پروژه همچنین شامل بازسازی دفاتر پزشکان برای بهبود ارتباط با بیماران است و مستقیما آنها را در برنامه های در حال توسعه برای سلامت خود به کار می گیرد.

گرچه تلاش های مشابه در سراسر کشور انجام شده است، زیرا اصلاحات مراقبت بهداشتی در سال 2010 قانونی شده است، یکی از عوامل کلیدی، کار Tallia را از هم جدا می کند:

رابرت وود جانسون همکاران دارای قدرت یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ در پشت آن هستند.

Tallia و دیگران در دانشکده پزشکی - در همکاری با دانشگاه و سیستم بهداشتی دانشگاه رابرت جورج جانسون - با محققان در رشته های مختلف در راتگرز همکاری می کنند تا بهترین راه های بهبود مراقبت و کاهش هزینه ها را پیدا کننداین شامل دانشکده مهندسی، گروه روانشناسی و دانشکده ارتباطات و اطلاعات می شود.

تالیا گفت: "دلیل دشواری برای دانشکده پزشکی رابرت وود جانسون و راتگرز این است که پاسخگوی سوالات بسیار مهم در مورد چگونگی عملکرد یک سیستم باشد." Tallia گفت: "ما در بهترین موقعیت نه تنها برای ارائه مراقبت، بلکه همچنین انجام تحقیق برای بهبود آن. ''

به عنوان مثال، استاد دانشکده ارتباطات و اطلاعات قصد دارد تا با استفاده از یک پورتال بیمار، یک مرکز اطلاعات آنلاین که به بیماران امکان دسترسی به نتایج تست و سایر اطلاعات بهداشتی را می دهد، مطالعه کنداین فن آوری همچنین به بیماران اجازه می دهد تا زمان قرار ملاقات، تقاضای تجویز یا تجویز دارو، پرداخت صورتحساب و سوالات مربوط به مراقبت خود را ارائه دهند.

دانشجویان فارغ التحصیل گروه روانشناسی در دانشکده علوم و هنر و دانشکده روانشناسی کاربردی و حرفه ای در یک اقدام مراقبت اولیه برای کمک به بیماران ترک سیگار، بهبود عادات غذایی و سایر مسائل مربوط به سلامت رفتاری کار خواهند کرد.

استادان دانشکده مهندسی از مدل سازی ریاضی و تحلیل آماری برای مطالعه جریان کار در دفتر مراقبت های اولیه استفاده می کنند و نقش هماهنگ کننده مراقبت از بیمار را تعریف می کنندفردی که در این موقعیت قرار دارد، برای کمک به بیماران به برنامه ریزی برای سلامتی خود اختصاص داده می شود - که می تواند ارتباط برقرار کردن با داروخانه ها باشد تا اطمینان حاصل شود که نسخه ها پر شده باشند، برگه های برنامه تمرینی و هماهنگی قرار ملاقات ها را داشته باشند.

الیزابت کلارک، استادیار گروه تحقیقاتی RWJMS در بخش خانواده و پزشکی، گفت: "بخشی از آنچه در بخش مهندسی در حال انجام است، کمک به ما برای کمک به مراقبت های ما کارآمد تر است، بنابراین ما می توانیم زمان بیشتری را صرف چیزهایی که واقعا مهم است." سلامت و بهداشت جامعه.

کلارک گفت: "اگر پزشکان زمان کمتری را برای انجام کارهای کاغذی صرف کنند، زمان بیشتری برای صرف کردن با بیماران خواهند داشت."

طالی می گوید: مدارس پزشکی، پرستاری، داروخانه ها و دیگر برنامه های حرفه ای در Rutgers همچنین می تواند بر روی درس هایی که آموخته شده برای آموزش نیروی کار تیمی مناسب برای پاسخگویی به نیازهای مراقبت های بهداشتی آینده ایجاد شود، ایجاد شود.

بریان استروم، سرپرستی پذیرفته شده در علوم زیست پزشکی و سلامت راتگرز که همچنین یک پزشک مراقبت های اولیه است، از نگرانی ها در مورد سیستم مراقبت های بهداشتی نیز ابراز کرد و Tallia را "رهبر ملی در این منطقه" نامید.

داستان های مربوطه

·         مطالعه امید جدید به بیماران مبتلا به سرطان مغز نادر است

·         مطالعه اثرات ورزش تمرین پیاده روی بر عملکرد شناختی افراد مبتلا به MS را مورد بررسی قرار می دهد

·         دادگاه نشان می دهد رژیم غذایی غنی شده با ماهی ممکن است علائم آسم کودک را کاهش دهد

استروم گفت: "به عنوان یک ملت، ما باید از یک سیستم مدیریت بیماری مبتنی بر قسمت جدا شویم."

"این به رویکرد چند رشته ای برای سلامت جمعیت نیاز دارد و یک رویکرد چند رشته ای برای ارزیابی مدل های جدید مراقبت هایی که ظهور می کنند، مانند ACO که توسط دکتر تالیا طراحی شده است. Rutgers با عمق و گستردگی آن در زمینه های بهداشتی و غیر بهداشتی به طرز عجیبی موقعیتی برای رهبری در این زمینه است. "

یک خط زمانی برای ارائه مراقبت

رابرت وود جانسون همکاران در پی تصویب برای شروع درمان بیماران مدیکر در اوایل سال آینده استقانون مراقبت مقرون به صرفه ایجاد چنین سازمان های مراقبت های پاسخگو برای بیماران مدیکر را تشویق می کند، اما بیشتر در سیستم های بیمارستان توسعه یافته است.

تالیا گفت، راتگرز یکی از اولین موسسات علمی برای راه اندازی چنین سازمان می باشد.

Tallia همچنین با برخی از شرکت های بزرگ بیمه درمانی ایالتی مانند Horizon Blue Cross Blue Shield و Aetna صحبت می کند تا سال آینده به عنوان یک سازمان دولتی به نام "Rutgers Health Partners" گسترش یابد.

در همین حال، همکاران رابرت وود جانسون بر روی بازسازی دفتر خانواده خانواده گروه پزشکی رابرت وود جانسون در میدان یادبود در نیوبرانزویک مدلسازی خواهند شدعمل مراقبت های اولیه که بخشی از دانشکده پزشکی رابرت وود جانسون است، به یک "خانه بیمار محور پزشکی" سازماندهی شده است، که در آن پزشکان اطلاعات را به اشتراک می گذارند و با بیماران همکاری می کنند تا مراقبت دقیق را هماهنگ کنند.

تقریبا 30 اقدام دیگر در زمینه مراقبت های اولیه، قراردادهایی را برای شرکت در برنامه ریزی آینده شرکای رابرت وود جانسون امضا کرده اند.

این همکاری شامل 500 متخصص در گروه پزشکی رابرت وود جانسون Rutgers همراه با پزشکان در کارکنان بیمارستان دانشگاه رابرت جورج جانسون و سایر بیمارستان ها در سیستم بهداشتی Robert Wood Johnson Health است.

Medicare و شرکت های بیمه مشوق های مالی برای چنین تلاش هایی برای اصلاحات هستند که به منظور ارزیابی هزینه ها، به منظور ارزیابی ریسک ها کمک می کنندپزشکان، بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان شرکت کننده سهم از پس انداز را دریافت خواهند کردو در شرکای Robert Wood Johnson، بیماران نیز ممکن است به نفع خود به اشتراک بگذارند.

بیمار تفاوت خواهد داشت

آنچه این بدان معناست برای بیماران مراقبت بی نظیر است، همانند تجربه لو و باربارا کارشیچ با پزشکان در میدان یادبود، که برخی از این تغییرات قبلا معرفی شده استهنگامی که باربارا کارسیچ پس از اقامت در بیمارستان به دنبال پیگیری رفت، پزشک تمام اطلاعات مربوط به بیماری و درمان او را در نوک انگشتانش داشت.

"من مجبور نیستم همه چیز را دوباره ببندم: چرا من وارد شدم، چه اتفاقی افتاده است،" گفت: "Carcich از سامرست." شما می دانید که اطلاعاتی که معمولا مجددا به شما می گویم، همه چیز آنجاستپزشکان من در بیمارستان ارتباط برقرار کرده و همه مراقبت با دکتر تالیا و تیم پرستاری او در میدان یادبود هماهنگ شده است. "

و لو کراچیچ اطمینان می دهد که Tallia و متخصص قلبش هم همزمان نتایج کار خون او را دریافت می کننداو گفت: "من احساس اعتماد به نفس و راحتی می دانم که دو پزشک دارم که برای من کار می کنند که هر دو در یک صفحه قرار دارند."

زوج سامرست نمی بینند هماهنگی پشت صحنه است. Tallia و متخصص قلب و عروق هر دو دسترسی به پرونده الکترونیکی پزشکی لو Carcich. اگر یک موضوع وجود دارد Tallia می خواهد که متخصص قلب و عروق بررسی کند، می تواند در رکورد متخصص قلب، یک یادداشت ایجاد کند.

تالیا و دیگر اعضای تیم او به دنبال تشکیل مشارکت های جدید با اعضای هیئت علمی سایر واحدهای دانشگاهی و موسسات تحقیقاتی Rutgers هستند - از جمله دانشکده پرستاری، دانشکده کار اجتماعی، دانشکده برنامه ریزی و سیاست عمومی ادوارد جویس بلوزین مرکز Rutgers برای سیاست های بهداشت عمومی و تمام واحدهای علوم زیست پزشکی و بهداشتی Rutgers جدید - همانطور که همکاران Robert Wood Johnson در پیش رو هستند.

"Tallia گفت:" این یکی از اولین مزایای قابل ملاحظه ای از چگونگی راتگرز جدید در خدمت به ایالت نیوجرسی در مراقبت های بهداشتی است. "این پیش از این ممکن نبوداکنون همه قطعات زیر یک سقف دارند. ''

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2408
 • کل نظرات : 25
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 22
 • آی پی دیروز : 29
 • بازدید امروز : 197
 • باردید دیروز : 91
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 368
 • بازدید ماه : 1,371
 • بازدید سال : 1,371
 • بازدید کلی : 16,248