close
تبلیغات در اینترنت
کاهش اختلافات بهداشت روانی از طریق درمان آنلاین
loading...

بهترین مشاور

آیا می توانید چشم انداز چشم انداز در پشت TAO اتصال را شرح دهید؟ برای سالهای بسیاری، من یک روانشناس در یک مرکز بهداشتی بسیار بزرگ دانشگاهی ایالات متحده بودم و ما به طور مداوم افراد بیشتری به دنبال کمک از ما بودیم. این یک مسأله همه جا در سراسر بسیاری از بخش ها، از جمله سلامت روانی جامعه و عمل خصوصی در هر منطقه روستایی است. اعتبار: دیمیتر زینکوویچ / مشاوره تلفنی  Shutterstock.com خدمات بهداشتی و انسانی ایالات متحده گزارش می دهند که بیش از 90 میلیون نفر در ایالات متحده تنها در مناطق فقیر زندگی…

کاهش اختلافات بهداشت روانی از طریق درمان آنلاین

tina بازدید : 4 یکشنبه 15 مهر 1397 نظرات ()


آیا می توانید چشم انداز چشم انداز در پشت TAO اتصال را شرح دهید؟

برای سالهای بسیاری، من یک روانشناس در یک مرکز بهداشتی بسیار بزرگ دانشگاهی ایالات متحده بودم و ما به طور مداوم افراد بیشتری به دنبال کمک از ما بودیماین یک مسأله همه جا در سراسر بسیاری از بخش ها، از جمله سلامت روانی جامعه و عمل خصوصی در هر منطقه روستایی است.

اعتبار: دیمیتر زینکوویچ /

مشاوره تلفنی 

Shutterstock.com

خدمات بهداشتی و انسانی ایالات متحده گزارش می دهند که بیش از 90 میلیون نفر در ایالات متحده تنها در مناطق فقیر زندگی می کنندهدف ما در ایجاد TAO این بود که خدمات بیشتری برای افرادی که دسترسی به روان درمانی سنتی دارند و یا دست کم ندارند و در عین حال، درمان را موثرتر می دانند، درک می کنند که ما نمی توانیم راه خود را از مشکلاتمان استخراج کنیم.

چرا مردم همیشه به جلسات درمان سنتی دسترسی ندارند؟

درمان در مناطق شهری متمرکز متمرکز است و به رغم نیازهای روانشناسان، مشاوران حرفه ای و کارکنان پزشکی بالینی به اندازه کافی روانشناس نیستند.

این نیز گران است هزینه آن 100 تا 200 دلار در ساعت است و حتی اگر افراد دارای بیمه باشند، ممکن است مقررات غیرقانونی باشد.

مردم اغلب حمل و نقل یا نگهداری از کودکان ندارندآنها همچنین احساس نمی کنند که می توانند به رئیس خود بروند و برای هفته های آینده به مدت 1.5 ساعت کار کنند تا برای درمان افسردگی موثر باشندپس فقط رنج می برند و کمک نمی کنند.

ما نیاز به یافتن راه برای ارائه درمان موثر است که متناسب با شیوه زندگی مردم است.

چه مدت می تواند برای سلامت روان درمانی صحیح باشد؟

این واقعا بستگی به بخش ای که شما در مورد آن صحبت می کنیددر مرکز مشاوره ما، گاهی اوقات مردم دو هفته برای دریافت مصرف می کنندسپس شش هفته قبل از شروع درمان شروع می شود.

اگر دانش آموز را به مدت هشت هفته برای شروع درمان برای افسردگی آماده کنید، آنها تمام ترم خود را از دست می دهند؛ نمرات آنها رنج می برند و می توانند کل مسیر آینده خود را تحت تاثیر قرار دهند.

در خارج از آن، من میشنوم داستانهایی از پزشکان مراقبتهای اولیه و پزشکان مراقبتهای ویژه که در معرض بیماریهایی مانند پارکینسون، COPD و سایر شرایط سلامت مزمن قرار دارند و در لیست انتظار شش ماه شامل 400 نفر قرار دارند.

اگر فردی دارای یک مشکل سلامت رفتاری مشترک مانند اضطراب یا افسردگی باشد، تقریبا هر مداخله پزشکی دیگر برای COPD، بیماری پارکینسون یا سایر بیماری های پزشکی، تحت تاثیر قرار می گیرد.

افرادی که دچار افسردگی هستند، زمان زیادی را با توصیه های دیگر درمان مانند دارو، فعالیت ها و رژیم غذایی دنبال می کنندهر جنبه ای از سلامت آنها تحت تأثیر قرار می گیرد وقتی که آنها درمان مؤثر برای مشکل سلامتی رفتاری خود را دریافت نمی کنند.

چالش های اصلی ایجاد یک پلت فرم برای ارائه جلسات درمانی آنلاین چیست؟

این امر در کشورهای دیگر مانند استرالیا آسان تر شده است؛ زیرا در این کشور ما از طریق مجوزهای دولتی و درمانگران که تنها قادر به ارائه خدمات در ایالت هایی هستند که مجوز دارند، مانع آنها می شودشما نمی توانید خطوط دولتی را به راحتی تمرین کنیدبه این ترتیب ما از نظر انجام این کار به نحوی که در استرالیا به کار رفته، محدود شده است.

عامل دیگر توسعه استما اولین نسخه از درمان اضطراب در TAO در زمانی که من هنوز در دانشگاه بود بودم و بازخورد ما از دانش آموزان این بود که این اطلاعات مفید است، اما خسته کننده بودهیچ کس این کار را انجام نمی دهد اگر خسته کننده باشد، بنابراین ما به سمت مجسمه سازی مجددا رفتیم و انواع مختلفی از مواد را در فرمت های مختلف آزمایش کردیم تا جلوی تعامل را بگیرند.

این روند ما برای توسعه TAO بود که امروزه وجود داردما از بازیگران در صحنه، انیمیشن و تعاملات تولید شده بیشتر استفاده می کنیمما آن را "edutainment" نامیدیم و تفاوت زیادی ایجاد کردیممردم بیشتر به این کار انجام میدهند و با آن همکاری می کنند، اگر علاقه مند و مشغول هستند.

چگونه جلسات درمان آنلاین متفاوت از درمان های سنتی است؟

هنگامی که شما از TAO استفاده می کنید، یکی از تفاوت های بزرگ این است که اکثر مردم آن را در یک مدل مراقبت های مرحله ای استفاده می کنند.

این را می توان به عنوان کمک های خود استفاده کرداگر کسی مشکل کمتری دارد مثل اضطراب خفیف یا افسردگی خفیف، اما همچنین انگیزه زیادی دارد و می تواند آن را به تنهایی انجام دهد، می تواند با حداقل حمایت مورد استفاده قرار گیردممکن است کسی به راحتی بتواند هفته ی یکبار با یک مدیر پرونده تماس بگیرد تا آنها را متمرکز کند و در مسیر حرکت کند.

این را می توان در آنچه که ما با شدت کم، تعامل بالا، که در آن فرد جلسه 20 دقیقه با یک درمانگر است، استفاده می شود و سپس تمام مهارت ها را فرا می گیرد و از تمام ابزارهای آنلاین استفاده می کند.

این می تواند به عنوان یک درمان درمانی سنتی با مشاغل خانگی بین جلسات استفاده شود.

داستان های مربوطه

·         مطالعه نشان می دهد که ورزش منظم با بهبود سلامت روانی همراه است

·         پایه راه اندازی مدل جدید سلامت روان را اعلام می کند

·         تسخیر قارچ: قدم زدن با هم برای بالا بردن آگاهی در مورد سلامت روان

این می تواند برای کمک به کسی که از مراقبت های سرپایی سرپایی یا سرپایی به پس از تخلیه کمک می کند، کمک کند.

این را می توان در بسیاری از روش های مختلف و در بسیاری از سطوح در یک مدل مراقبت از مرحله استفاده می شود.

آیا جلسات آنلاین موثر هستند؟ چقدر مدارک دارید؟

دو اقدام پیشرفتی در TAO وجود داردمردم می توانند بین این دو انتخاب کنند، اما هر دو ابزار معتبر، معتبر و تحقیق خوبی هستند که در طول زمان تغییر می کنند.

مشتری یا بیمار یک هفته هر هفته را کامل می کند و یک داشبورد در هفته نشان می دهد. TAO همچنین شامل یک داشبورد اداری است که نتایج کل را برای تمام بیماران کلینیک در TAO نشان می دهدما نتایج TAO را در مقایسه با مطالعات منتشر شده در مورد درمان های موثر مقایسه می کنیم.

ما می توانیم نتایج هر کلینیک و هر مجموعه یا زیر مجموعه یا گروهی از بیماران را مقایسه کنیم تا اثربخشی را مقایسه کنیم.

ما هر دو روش مبتنی بر شواهد و شواهد مبتنی بر عمل ارائه می دهیمدر هر لحظه می توانید روی چند دکمه کلیک کنید و ببینید دقیقا چگونه TAO برای مشتری و کلینیک شما کار می کند، چه اینکه برای یک فرد یا برای یک جمعیت باشد.

برای جلوگیری از اختلافات بهداشت روانی، چه مانعی باید برداشته شود؟

تا زمانی که ما به مدل سنتی درمان یک ساعته هفتگی وابسته باشیم، هرگز نیازی به انجام آن نخواهیم داشتما باید بیشتر در مورد تمام ابزارهایی که در دسترس هستند فکر کنیم.

در عصر دیجیتال، ما ابزارهای بیشتری را در اختیار ما قرار میدهیم تا اینکه ما قبلا آنرا داشته باشیمابزارهای بیشتری برای مطالعه، روش های مختلف مداخله و راه های ارتباط با مردم وجود دارد تا قبل از آن، و من فکر می کنم که وعده زیادی در مورد جایی که می توانیم انجام دهیم و آنچه که ما می توانیم برای کاهش تفاوت های بهداشت روانی انجام دهیم وجود دارد.

شما فکر میکنید آینده برای سلامت روان است؟

من فکر می کنم هیجان انگیز است که همه اینها در حال توسعه و تلاش هستندمن فکر می کنم جهان دچار استرس زائی شده است، اما در عین حال، ما ابزارهای بسیار بیشتری برای کمک به ما برای مقابله با این استرس وجود دارد.

یکی از ترس هایی که مردم شنیدند این است که ما از ابزارهای دیجیتال استفاده می کنیم، مردم از ارتباط و روابط انسانی دور می شوند؛ اما فکر می کنم ابزارهای آنلاین بیشتر از یک کیسه مخلوط هستندما با افراد بیشتری ارتباط برقرار می کنیم، همانطور که در روزنامه ها نوشتیم و از طریق ایمیل آنها را فرستادیم.

روابط انسانی هنوز بسیار مهم استبه عنوان مثال، grandkids من در کلرادو زندگی می کنند، که دو منطقه زمانی و 1500 مایل دور است، اما من هنوز هم می توانم با آنها صحبت کنم، آنها را ببینم و هر هفته یک بار آنها را تعامل می کنم، که یک نسل پیش ممکن نبود.

تنها عامل مهم در تغییرات درمانی، رابطه است و من فکر نمی کنم که این تغییر می کندانسانها حیوانات خانگی هستند، ما به یکدیگر نیاز داریممن فکر می کنم که مهم است که روابط درمانی را با استفاده از ابزارهای دیجیتالی تعادل بسنجیم، این همان جایی است که آینده است.

یکی از چیزهایی که ما بیشتر هیجان زده شده است در حال توسعه برخی از ابزارهای ما استفاده از یادگیری دستگاه هوش مصنوعی.

اولین ابزار ما "آسانسور ذهنی" است. مشتری یک فکر یا احساس را وارد می کند، نظرات را ارسال می کند و ابزار آن را تصور یا احساس را در مقیاس رنگی می کند که مانند رنگین کمان بزرگ با چهره های غم انگیز و شاد استسپس ابزار حکم بازخورد را تشریح می کند و فرد را تشویق می کند که این اندیشه یا احساس را تغییر دهد تا مثبت تر، کمتر خودخواهانه یا کمتر منفی و بدبین باشدهمچنین چندین مدرک پیوسته را دنبال می کند، به طوری که آن را به زنجیره ای از افکار و احساسات پاسخ می دهد، نه تنها آن که اخیرا ارائه شده است.

ما این را با استفاده از دو میلیون تویت و داده روایت انباشته شده در پلاتفرم TAO ساختیماین عالی است برای کمک به مردم برای تغییر خواسته های خود.

یک فرد مجبور است منفی فکر کند اگر آنها با اضطراب، افسردگی و یا سایر مشکلات بهداشتی رفتاری در حال مبارزه هستند و ما می دانیم که فرد بیشتر فکر می کند که منفی تر است، بیشتر احتمال دارد که فکر کردن سخت باشد و به حالت پیش فرض تفکر تبدیل شود .

برای تغییر تفکر برای دراز مدت، شما باید مسیرهای عصبی جدیدی بسازیدآسانسور ذهن مردم را هدایت می کند تا مسیرهای عصبی جدیدی را که برای تفکر مفید، مثبت و مثبت تر طراحی شده اند، بسازند.

ما متوجه شدیم که مردم در ابتدا از ساعت 10 شب تا 6 بعد از ظهر استفاده می کننداین ممکن است موردی باشد که هیچ دوست یا درمانگر در دسترس نیست، اما فرد پیدا می کند که در یک حلقه تفکر منفی و نومیدی قرار گرفته استآسانسور ذهن یک وسیله قابل دسترس برای فعالیت در اعوجاج های شناختی به چالش کشیدن را فراهم می کند.

ابزار بعدی هوش مصنوعی ما بر اساس تجزیه و تحلیل ما از آنچه که همه عوامل است که منجر به بهترین نتایج، در چه شرایطی و برای چه افرادی استما در حال ایجاد یک سیستم پیام رسانی هوشمند هستیم که اعلانهای مثبت و دلگرم کننده را از طریق برنامه های ما به مشتری ارسال می کند که به آنها توصیه می کند در مورد چه چیزی ممکن است بهترین چیز را برای امتحان بعدی بر اساس این که چگونه آنها را به آخرین دو چیز پاسخ داد.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2054
 • کل نظرات : 25
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 18
 • آی پی دیروز : 13
 • بازدید امروز : 27
 • باردید دیروز : 35
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 596
 • بازدید ماه : 1,101
 • بازدید سال : 12,158
 • بازدید کلی : 12,158