سلام وخسته نباشید.
بنده متاسفانه به مشکل جدی برخوردم.
با دختر خانومی حدود 8 ماهه رابطه دارم و واقعا همو دوست دارم.
بنده چهار ماه پیش به ایشون گفتم ک به خانوادشون اطلاع بدن اما مخالفت کردن و حقم داشتن چون کار ثابت نداشتم و درسمم مونده بود.
اما به هر حال من کار ثابت پیدا کردم تو ارتش اما در حال حاظر نمیتونستم برم وارد اون کار بشم و از خرداد سال بعد شروع به کار میکنم.
با توجه به این قضایا ما رابطمون رو ادامه دادیم و مطمئن بودیم که همه چی درست میشه و واقعانم میشد چون کارم و درسم قضیش ی جا حل میشد و به طور غیر مستقیم متوجه شدیم ک پدر مادر ایشون هم حتی موافق هستن ک برم ارتش.

اما متاسفانه پدر و مادر اون دختر خانوم از رابطه ما با خبر شدن و تماسی ک مادر ایشون با من داشت واقعا عصبی بودن خانواده ایشون و گفتن وقتی ما جواب منفی دادیم ولی هنوز زنگ میزنید پس شما قصد اغفال دختر منو دارین و بنده هم چیزی نگفتم فقط عذرخواهی کردم و حرفی نمیزدم.

باور کنید ما هیچ رابطه انچنانی نداشتیم و واقعا هم همو میخوایم و از موقعی ک این ماجرا پیش اومده بی نهایت داریم اذیت میشیم.
بنده تا خرداد سال اینده شرایطی ندارم برم خاستگاری و این اوضاع رو خیلی سخت کرده.

در ضمن بنده و اون دختر خانوم هم هم دانشگاهی هم هستیم و پدر مادرش گفتن ادامه دار بشه هم دانشگاه دخترمو عوض میکنم هم شکایت میکنم از شما و گفتن که از فکر هم بیرون بیاین.

نمیدونم چیکار کنم…موندم واقعا…موندم چی بگم که اون دختر خانوم به خانوادش بگه که نظرشون در مورد من عوض بشه…نمیدونم در اینده اصن قبول میکنن که ما همچنان ادامه بدیم و بمونیم پای هم…یا چیکار کنم که سر این قضیه همو از دست ندیم…نمیدونم چی بگم که اون دختر خانوم به خانوادش بگه ک ایشون هم اذیت نشه نظر خانواده ایشون در مورد دخترشون و رابطه ما عوض بشه
ممنون میشم کمکم کنید