close
تبلیغات در اینترنت
روانشناس UCLA اقداماتی را برای غلبه بر اعتیاد به مواد مخدر توضیح می دهد
loading...

بهترین مشاور

میلیون ها آمریکایی از اعتیاد شدید رنج می برند که می توانند زندگی را خراب کنند و کنترل آن بسیار دشوار است. تقریبا 2 میلیون نفر در آمریکا هر 12000 برنامه درمان اعتیاد را وارد می کنند. و در هر ماه، حدود 15،000 نفر به وب سایت All About Addiction در سایت www.allaboutaddiction.com و در روانشناسی امروز، که اطلاعات، آخرین تحقیقات و پاسخ به سوالات خوانندگان را ارائه می دهند، به وب سایت آدی جافع مراجعه می کنند. جاف تکمیل مدرک دکترای خود را دارد در روانشناسی در UCLA، جایی…

روانشناس UCLA اقداماتی را برای غلبه بر اعتیاد به مواد مخدر توضیح می دهد

tina بازدید : 13 شنبه 24 شهريور 1397 نظرات ()


میلیون ها آمریکایی از اعتیاد شدید رنج می برند که می توانند زندگی را خراب کنند و کنترل آن بسیار دشوار استتقریبا 2 میلیون نفر در آمریکا هر 12000 برنامه درمان اعتیاد را وارد می کنندو در هر ماه، حدود 15،000 نفر به وب سایت All About Addiction در سایت www.allaboutaddiction.com و در روانشناسی امروز، که اطلاعات، آخرین تحقیقات و پاسخ به سوالات خوانندگان را ارائه می دهند، به وب سایت آدی جافع مراجعه می کنند.

جاف تکمیل مدرک دکترای خود را دارد در روانشناسی در UCLA، جایی که او متخصص در مسائل مربوط به اعتیاد استدر سال بعد او به عنوان یک همکار پس از مداخله در برنامه های مواد مخدر یکپارچه مواد مخدر UCLA خدمت خواهد کرد.

یک معتاد سابق مواد مخدر که تقریبا یک سال درمانی به سر می برد، جافئه معتقدات قوی در مورد اعتیاد همه انواع و پروسه توانبخشی دارداو معتقد است معتادان را می توان با موفقیت درمان کرد - اما نه به سرعت و به آسانی.

او می گوید "درمان معتادان با برنامه های 30 روزه یک ایده وحشتناک است." "تقریبا هیچ کس به یک عادت در 30 روز تغییر می کند. موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر تا به مدت طولانی توصیه می شود حداقل 90 روز درمان مسکونی. اکثر مردم نمی فهمند که، و نوتوانی به مدت یک ماه است که فقط کافی نیست.

"بیشتر اعتیاد و ماندگاری طولانی تر، شما باید از آن دور باشید. شما باید تمام جنبه های فیزیکی اعتیاد، میل و خواسته ها را از بین ببرید. پس از اینکه ذهن شما خسته شده است، شما می تواند شروع به تطبیق روال های جدیدی کند، در غیر این صورت، شما دوباره به روال های قدیمی خود بروید - این همه شما می دانید که چگونه باید انجام دهید. "

به گفته جف، میزان موفقیت در بسیاری از برنامه های توانبخشی کمتر از 25 درصد استاو معتقد است معتادان و عزیزانشان نباید نادیده گرفته شوند، اگر نخستین تلاش خود را برای ترک آن نتواند انجام دهد.

او می گوید: "تصور غلط این است که اعتیاد تقریبا غیرممکن است که بتوان آن را غلبه کرد. اگر شما یک واکسن را با یک نسخه درمان درمان نکنید، به این معنا نیست که شما نمی توانید بهتر شوید." "این بدان معنی است که مجبور هستید دوباره تلاش کنید. به جای اینکه 80 هزار دلار را در یک ماه از بازپروری در مالیبو بکوبید، تمرکز خود را بر درمانهایی که میخواهید به دست آورید، و نه غذای غذا یا دیدگاههای اقیانوس.

"تحقیقات من در مورد اعتیاد در طول هشت سال گذشته به من آموخته است که ما ابزارهای زیادی داریم که احتمال آن را افزایش می دهد که کسی پس از درمان خوب خواهد بود. به اعتقاد من شما می توانید از یک اعتیاد بهبود پیدا کنید. با این وجود، بعد از مداخله، سخت تر این است که کسی را نجات دهیم. "

در محضر دکترای خود، Jaffe بر اعتقاد و محرک ها - محيط های ويژه، افراد و اشیائی که می تواند خواسته معتاد را برای مواد مخدر آغاز کند، تمرکز می کند و اینکه آیا تجویز دارو ممکن است کمتر شدید باشددو مورد از مطالعات او به این گرایش ها و محرک ها اشاره دارد که اثرات فیزیولوژیکی را که سال ها بعد از معتادان به مواد مخدر وارد می شوند، بر نفوذ خود غلبه می کنندپایان نامه وی در مورد "آنچه در مورد مواد مخدر است که باعث می شود عوامل مرتبط با آنها را قادر به رفتار رانندگی" به سمت استفاده از مواد مخدر آینده است.

Jaffe می گوید: "چرا مردم می خواهند از مواد مخدر استفاده کنند، رمز و راز نیستند. شما احساس خوبی دارید." "در مطالعات حیوانی، موشها داروهای خود را مصرف نمی کنند، زیرا آنها والدین آنها را مورد آزار و اذیت قرار می دهند، اما اگر به آنها مواد مخدر بدهید، آنها از آنها استفاده می کنند. سوال این است که چرا مردم از مواد مخدر استفاده می کنند، اما چرا مصرف مواد مخدر خود را اجبار می کنند. استفاده از مواد مخدر نقش مهمی در اعتیاد دارد - افرادی که با آنها استفاده می کنید، مکان هایی که استفاده می کنید، موسیقی هایی که به آنها گوش می دهید در حالی که از مواد مخدر استفاده می کنید، ابزارهایی که برای تزریق دارو استفاده می کنید. با معتادان هروئین، فقط دیدن یک سرنگ فعال مغز آنها به همان شیوه ای است که دارو مصرف می کند. آنها مانند آزمایش تجربی شرطی انا پاولوف، که در آن یک سگ را به صدای زنگ که قبلا با استیک همراه بود، آموزش داد.

Jaffe شروع به استفاده از مواد مخدر در سن 15 سالگی کرد و برای بیش از نه سال ادامه داد، از جمله زمانی که او در گروه راک بود.

Jaffe می گوید: "این به تدریج بدتر و بدتر شد. دوستان این کار را انجام دادند و من نمی خواستم وقتی که آن را ارائه می شد در مقابل هر کس دیگر به نظر برسد. این درست بود و من از آن مقاومت نکردم." "در ابتدا، من آن را دوست داشتم، اما در نهایت زندگی من احساس چیزی از یک رمان بخت نیک به کارگردانی Quentin Tarantino است. اعتیاد می شود به نقطه ای که در آن متوقف می شود در مورد دلیل است چرا که فقط بخشی از زندگی شما می شود. مردم هر روز یک صبح قهوه بخورند یا سیگار را سیگار بکشند، حتی زمانی که آنها تاکید نکنند؟ بعد از مدتی، این کار آنهاست. "

جافئه گفت: "برای اینکه بدتر از دیگران باشد، بیشتر از دیگران استفاده می کنید، بیشتر از افرادی که در اطراف شما استفاده می کنند. از آنجا که دیگران دیگر نمی خواهند کاری با شما داشته باشند، شما خود را در یک دایره قرار می دهید که هرکسی که می دانید از مواد مخدر استفاده می کند در آن لحظه، خروج از آن بسیار، بسیار دشوار است. "

داستان های مربوطه

·         تقلید از توسعه مغز انسان با استفاده از Organoids

·         ژن درگیر در ریتم های روزانه می تواند هدف بالقوه درمان گلیوبلاستوما باشد

·         سنسورهای کوچک می توانند سطوح دوپامین در مغز را بیش از یک سال اندازه گیری کنند

البته یاهو موفق شد بیرون برود و او خاطراتی درباره تحقیقاتش و تجربه های شخصی اش با اعتیاد و درمان دارداو در هشت سال مواد مخدر را لمس نکرده است.

او می گوید: "شما انتخاب می کنید، و انتخاب می تواند به شما کمک کند یا به شدت به شما آسیب برساند." "افرادی که مستعد ابتلا به معتادان هستند بیشتر تحریک کننده هستند، بنابراین انتخاب آنها اغلب به خوبی فکر نمی شود، اما اعتیاد بیش از یک انتخاب بد است."

به گفته جاف، عوامل بیولوژیکی، محیطی و رفتاری در اعتیاد نقش دارندبعضی از افراد، به عنوان مثال، دارای خواص بیولوژیکی هستند که به علت عوامل ژنتیکی باعث می شود که آنها بیشتر به الکل یا معتاد به مواد مخدر تبدیل شوندبه رغم عواقب منفی، اغلب به نظر می رسد که افراد مبتلا به مواد مخدر توانایی کنترل رفتار خود را ندارند. Jaffe می گوید که یک قشر prefrontal ناقص - آنچه که او "مدیر عامل مغز" می نامد - می تواند یک فرد را بسیار بیشتر مستعد ابتلا به اعتیاد کند.

او می گوید: "بسیاری معتادان، قشر پیش شرطی آنها ناکارآمد هستند؛ مدیر عامل آنها همیشه برای آنها وجود ندارد، بلکه در انتخاب آنها ناکارآمد نیست". "این جوهر اعتیاد است. آنها نمیتوانند تصمیمات بلندمدت خوبی بگیرند و اگر مواد مخدر را به مخلوط ببرید، آنها حتی کمتر قادر به تصمیمگیری درازمدت هستند. به آنها کمک میکنید تا تصمیمات بهتر بگیرید این سوال است که صنعت مواد مخدر در حال تلاش برای پاسخ دادن است. "

در مورد وب سایت های All About Addiction، یاهو به تازگی یک یابنده درمان بهبود توانبخشی را راه اندازی کرده است که از ارزیابی آنلاین برای مطابقت با کسانی که به دنبال درمان با توصیه های سفارشی از بیش از 12،000 ارائه دهندگان درمان ایالات متحده است، استفاده می کنداو قصد دارد تا با کمک موسسه ملی مواد مخدر، با کمک آن، آن را تصحیح کند و امیدوار است که در نهایت به مراکز درمان معتادان معتاد کمک کند.

او می گوید: "این یک رویای من بود تا بهترین توصیه های درمان را برای مردم فراهم کند، و اکنون این واقعیت است." "هدف این است که به دنبال درمان آسان تر و بهبود قابل توجهی در نتایج درمان اعتیاد است."

Jaffe همچنین قصد دارد یک ویژگی "Anonymous No More" را در وب سایت های خود ایجاد کند تا داستان های اعتیاد را از افراد برجسته ای که بهبود پیدا کرده اند، ارائه کنندبسیاری از مردم معتقدند که همه معتادان به سمت پایین و پایین نگاه می کنند، اما جافئه می گوید، اما حقیقت این است که "آنها می توانند هر کسی باشند".

او می گوید: "تعداد کمی از پزشکان معتاد به مواد مخدر هستند، اما جامعه پزشکی راه حل ساختاری ایجاد کرده است که به طرز شگفت آور بسیار خوب عمل می کند. برای مثال، اگر پزشکان برای سرقت مواد مخدر گزارش شده اند، برای آنها انتخاب می شود: مجوز پزشکی خود را از دست ندهید و یا از طریق یک برنامه درمان دارویی پنج ساله بیشتر انتخاب کنید برنامه درمان. برای اکثریت پزشکان، آن را با 90 روز درمانگاه های مسکونی با آزمایش مواد مخدر، به دنبال درمان سرپایی با آزمایش مواد مخدر و مشاوره بیشتر شروع می شود ، و پس از آن یک دوره آزمایشی است که در آن می توان به صورت تصادفی به مدت پنج سال آزمایش کرد.

مشاوره ازدواج

"مقایسه کنید با معتادان معتاد به مواد مخدر که 30 روز طول می کشد تا در هر شرایطی که می توانند هزینه کنند، و در صورت موفقیت آمیز بودن، در حالی که میزان موفقیت برای معتاد به طور متوسط ​​کمتر از 25 درصد در سال است، برای پزشکان بیشتر بیش از 75 درصد هنوز مجوز پزشکی خود را پس از پنج سال دارند و حدود 80 درصد از آنها برای مدت طولانی مورد آزمایش قرار گرفته اند. برای من این میزان موفقیت در میان هزاران پزشک نشان می دهد که این کار می تواند انجام شود. به مردم بیشتری واگذار شود. "

پس از مطالعه علوم اعصاب عصبی، جف علاقه مند به شناسایی درمان موثر در کار خود در برنامه های مواد مخدر یکپارچه مواد مخدر UCLA، بخشی از موسسه Semel علوم اعصاب و رفتار انسان در UCLA است.

جافئه همچنین روانشناسی در عمل را تاسیس کرد، گروهی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی روانشناسی UCLA که می خواهند در زندگی مردم تفاوت های مثبتی داشته باشندهمه چیز درباره اعتیاد به این گروه بزرگ شد.

بسیاری از خوانندگان جعفری، اعضای خانواده و معتادان معتاد هستند که از او بخواهند به مشاوره نه تنها درباره اعتیاد به مواد مخدر، بلکه درباره اعتیاد به الکل، اعتیاد به مواد مخدر و سایر اعتیاد کمک کنند.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2428
 • کل نظرات : 25
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 29
 • آی پی دیروز : 29
 • بازدید امروز : 274
 • باردید دیروز : 91
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 445
 • بازدید ماه : 1,448
 • بازدید سال : 1,448
 • بازدید کلی : 16,325