close
تبلیغات در اینترنت
تحقیقات جدید نشان می دهد که ورزشکاران ممکن است بهتر عمل کنند، در حالی که یادآوری مرگ و میر ناشی از آن است
loading...

بهترین مشاور

این بحثی نیست که شما انتظار دارید، اما تحقیقات جدیدی از دانشگاه آریزونا نشان می دهد که ورزشکاران ممکن است بهتر عمل کنند، در حالی که به یاد چیزی شبیه مورچه: مرگ ناگهانی آنها. در دو مطالعه که نتایج آن در یک نشریه آینده ورزشی و روانشناسی ورزشی منتشر می شود ، شرکت کنندگان در بازی های بسکتبال امتیاز بیشتری کسب می کنند پس از ارائه پیشنهادات مربوط به مرگ، یا سوالات مستقیم درباره مرگ و میر خود و یا بیشتر ظریف، یادآور بصری مرگ. بر اساس نظریه مدیریت تروریسم روانشناسی، محققان می گویند عملکرد بهبود…

تحقیقات جدید نشان می دهد که ورزشکاران ممکن است بهتر عمل کنند، در حالی که یادآوری مرگ و میر ناشی از آن است

tina بازدید : 7 سه شنبه 20 شهريور 1397 نظرات ()

این بحثی نیست که شما انتظار دارید، اما تحقیقات جدیدی از دانشگاه آریزونا نشان می دهد که ورزشکاران ممکن است بهتر عمل کنند، در حالی که به یاد چیزی شبیه مورچه: مرگ ناگهانی آنها.

در دو مطالعه که نتایج آن در یک نشریه آینده ورزشی و روانشناسی ورزشی منتشر می شود ، شرکت کنندگان در بازی های بسکتبال امتیاز بیشتری کسب می کنند پس از ارائه پیشنهادات مربوط به مرگ، یا سوالات مستقیم درباره مرگ و میر خود و یا بیشتر ظریف، یادآور بصری مرگ.

بر اساس نظریه مدیریت تروریسم روانشناسی، محققان می گویند عملکرد بهبود یافته نتیجه یک تلاش ناخودآگاه برای تقویت عزت نفس است که یک بافر محافظ در برابر ترس مرگ است.

بازی|سرگرمی نوجوان | اسباب بازی کودک بلوغ دختر یا پسر |مسائل آموزشی جنسی 

گفت: "تئوری مدیریت تروریسم درباره تلاش برای اعتماد به نفس و به همین دلیل است که ما میخواهیم همه چیز را در زندگی ما به انجام برسانیم و موفق باشیم"، Uri Lifshin دانشجوی دکترا روانشناسی، پژوهشگر همکاری پژوهشی. "همه چیز خودشان است که در آن آنها سرمایه گذاری می کنند که میراث و جاودانگی نمادین است."

لیفشین گفت، دلیل اینکه مردم در ترس مداوم از مرگ اجتناب ناپذیر خود زندگی نمی کنند، این است که آنها این سیستم را برای کمک به آنها برای مقابله با آن در نظر می گیرند.

او گفت: "ناخودآگاه شما تلاش می کند راه هایی را برای شکست دادن مرگ، پیدا کردن مرگ بدون مشکل، پیدا کند و راه حل، عزت نفس است". "اعتماد به نفس به شما احساس می کند که شما بخشی از چیزی بزرگتر هستید، که شما فرصتی برای جاودانگی دارید، به این معنی است که شما فقط یک دسته گوشت نیستید."

شرکت کنندگان در این مطالعات دانشجویان کالج بودند که نشان دادند که از بسکتبال لذت می برند و از عملکرد آنها در ورزش مراقبت می کنندهیچکدام از آنها برای یک تیم بسکتبال کالج رسمی بازی نکردند.

ایده ما این بود که اثر مطالعه فقط برای افرادی که انگیزه ای برای انجام ورزش در ورزش دارند، کار کند. برای افرادی که کمتری از عزت نفس از ورزش به دست می آورند، چه برسد یا چه از دست دادن، نباید مهم باشد ". دانشجوی دکترا کالین زوستکات، یکی دیگر از پژوهشگران برجسته.

اثبات در دادگاه

در اولین مطالعه 31 شرکت کننده، یک بازی دو نفره ای با یک بازی با بسکتبال را با Zestcott انجام داد که به عنوان یکی دیگر از شرکت کنندگان در این بازی شناخته می شددر میان دو بازی که هفت دقیقه طول می کشید، شرکت کنندگان به صورت تصادفی برای تکمیل پرسشنامه ها تعیین شدند.

برخی از شرکت کنندگان بسته هایی دریافت کردند که حاوی پیشنهادهای مربوط به مرگ بودند: "لطفا به طور خلاصه احساسات را بیان کنید که اندیشه مرگ خود را در شما بوجود می آورد" و "به طور خاص به همان اندازه که می توانید فکر کنید، به نظر شما به نظر شما به لحاظ جسمی مرگ و زمانی که شما فیزیکی مرده است. "

در عوض دیگران درباره بازی بسکتبال فکر می کنند: "لطفا به طور خلاصه احساسات را بیان کنید که تفکر بازی بسکتبال در شما ایجاد می شود"، و، "به طور خاص به عنوان به طور خاص، می توانید آنچه که شما فکر می کنید به شما در بازی بسکتبال اتفاق می افتد "

سوالات به وظایف مختلف تاخیر انجامید تا امکان افکار مرگ در خارج از توجه آگاهانه فراهم شودمحققان کور بودند که هر بازیکن دریافت می کرد.

کسانی که در مورد مرگ خواسته اند، عملکرد شخصیت خود را در بازی دوم با 40 درصد افزایش دادند، در حالی که کسانی که درباره بسکتبال پرسیدند، عملکرد تغییری نداشتند.

کسانی که در مورد مرگ نیز فکر کردند، در بازی دوم به طور کلی 20 درصد بهتر از گروهی دیگر بودندقبل از پرسشنامه، عملکرد هر دو گروه تقريبا برابر بود.

"هنگامی که ما با مرگ مواجه هستیم، ما انگیزه داریم که احساس امنیت و اعتماد به نفس خود را دوباره به دست بیاوریم، و زمانی که شما بسکتبال را دوست دارید و در محل بسکتبال هستید، پیروزی و عملکرد خوبی، عزت، "لیفشین گفت.

داستان های مربوطه

·         تحقیقات جدید نشان می دهد که ضربانهای جدید بدون سرب به احتمال زیاد عوارض ایجاد می کنند

·         تحقیقات جدید تأیید ارتباط بین قرار گرفتن DDT ​​و اوتیسم را نشان می دهد

·         پیشرفت تحقیقات استرالیا می تواند منجر به درمان های موثرتر برای بیماری چشم خشک شود

تحقیق دوم پژوهشگران در مورد اینکه چگونه شرکت کنندگان در یک چالش رقابت با سبك شخصی، با یادآوری ظریف تر از مرگ ارائه شده اند، مورد بررسی قرار گرفتند.

برای مطالعه، لیفشین یک تی شرت سیاه و سفید داشت که با جمجمه سفید بزرگ ساخته شده بود و از چندین تکرار کلمه "مرگ" تشکیل شده بود.

شرکت کنندگان در این مطالعه یک بار در دادگاه به سر می بردند، جایی که لیفشین هر یک از توضیحات 30 دقيقه از چالش و قوانين را به هر کس داداو پیراهن جمجمه را در مقابل نیمی از شرکت کنندگان پوشیدبا نیمه دیگر، او کت خود را برای پوشش پیراهن پوشیدیک تلنگر سکه به طور تصادفی تعیین شد که شرکت کنندگان جمجمه را دیدند.

پس از آن، شرکت کنندگان یک چالش تیراندازی یک دقیقه ای را به اتمام رسانیدند، که در آن می توانست یک نقطه برای یک فضا، دو نقطه از خط پرتاب آزاد و سه نقطه از خط سه نقطهبرای اطمینان از اینکه آنها در حال حرکت بودند، گفته شد که آنها نمیتوانند همان نوع عکسها را به عقب برگردانندآنها توسط یک متخصص آزمایشگاه دیگری که نمیدانستند چه کسی پیراهن را دیدند به گل رسید.

شرکتکنندگان که پیراهن را دیدند از افرادی که تقریبا 30 درصد آن را ندیده بودند، از آنها برتر بودآنها همچنین تلاش کردند عکس های بیشتر - به طور متوسط ​​از 11.85 در هر دقیقه در مقابل به طور متوسط ​​8.33 توسط کسانی که پیراهن را نمی بینم.

لیفشین گفت: "آنها عکس های بیشتری گرفته، عکس های بهتر، و آنها بیشتر فشرده و سریع تر فرار کردند."

پروفسور جف گرینبرگ، یکی از مؤلفان نظریه مدیریت تروریسم، استاد روانشناسی دانشگاه نیوز می گوید: تحقیق حمایت جدید مهمی برای این نظریه است.

"ما از مطالعات بسیاری شناخته شده است که یادآوری مرگ باعث ایجاد نیاز به مدیریت ترور و افزایش عزت نفس می شود، هرچند عملکرد را در انجام وظایف نسبتا ساده ای آزمایش می کند، اما این آزمایش ها برای اولین بار نشان می دهد که فعال شدن این انگیزه می تواند بر عملکرد تاثیر گذارد گرینبرگ، یکی دیگر از نویسندگان این مطالعات، همراه با پیتر هلم، دانشجوی دکتری روانشناسی، گفت: "رفتارهای پیچیده و دنیای واقعی".

مربیان در حال حاضر به مرگ ضربه می زند

محققان خاطرنشان می کنند که در حالی که ممکن است عجیب و غریب باشد که چیزی به عنوان تاریکی به عنوان مرگ ممکن است انگیزه باشد، مربیان به نوعی به طور بصری برای سال ها شناخته شده اند.

Zestcott گفت: مثلا یک مربی در نیمه وقت که می گوید: "شما این را برنده شوید و آنها را برای همیشه به یاد می آورید،" به تمایل انسان برای جاودانگی می پردازد.

و در حالی که محققان به طور خاص در بسکتبال نگاه می کنند، فکر می کنند اثرات ورزش محدود نیستند.

Zestcott، یکی از دانش آموزان پیشین که می گوید: "هیچ دلیلی وجود دارد که چرا در فوتبال نباید در بسکتبال کار کند. ما اعتقاد نداریم که این ورزش خاص است و ما اعتقاد نداریم که این خاصیت جنسیتی است." فوتبال به عنوان یک دوره کارشناسی در کالج مکالستر در سنت پل، مینه سوتا بازی کرد.

Zestcott و Lifshin امیدوارند تحقیقات آینده ممکن است مطالعات خود را در ورزشکاران دانشگاهی یا حرفه ای تکرار کنند و به سایر ورزش ها و نیز تاثیرات احتمالی بر عملکرد تیم نگاه کنند.

آنها می گویند که یافته های آنها ممکن است در زمینه های دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد.

Zestcott گفت: "این یک روش به طور بالقوه استفاده نشده برای انگیزه دادن به ورزشکاران است، بلکه شاید برای ایجاد انگیزه در افراد دیگر در عرصه های مختلف". "در خارج از ورزش، ما فکر می کنیم که این پیام ها برای مجموعه ای از وظایف مربوط به عملکرد های مختلف مانند شغل های مردم است، بنابراین ما در مورد آینده این تحقیقات هیجان زده هستیم."

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2428
 • کل نظرات : 25
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 29
 • آی پی دیروز : 29
 • بازدید امروز : 298
 • باردید دیروز : 91
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 469
 • بازدید ماه : 1,472
 • بازدید سال : 1,472
 • بازدید کلی : 16,349