close
تبلیغات در اینترنت
بهترین مشاور - 2
loading...

بهترین مشاور

انتظار مادر شوهر

tina بازدید : 1 سه شنبه 25 دي 1397 نظرات ()

پاسخ : انتظار مادر شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli74f نمایش پست ها
باسلام. بنده چهار ساله ازدواج کردم. از شوهرم راضی ام منتهی مادر شوهرم انتظارات بیجایی ازما داره. و احساس میکنم خیلی حسودی میکنه ازینکه پسرش با منه. اینو با حرفای خودش بهم فهمونده. مثلا یبار گفته وقتی پسرم پیش توئه رابطه ما بهم میخوره. یا یبار گفته اونقد که سهم و حق منه من پسرم رو نمیبینم. در حالیکه هر مناسبتی باشه میریم پیش اونا. یا توی رفت امدهامون به خونه پدر مادرم و خونه اونا با مساوات رفتار میکنیم. اما نمیدونم چرا دنبال بهونه است فقط میخواد پسرش صبح تا شب پیش اونا باشه با اونا باشه اینم نمیشه که ما خودمون زندگی داریم. راضی نمیشه خونه مامان بابای من بریم. خیلی با کنایه باهام حرف میزنه. خیلی بد دهنی کرده و بهم توهین کرده اما فقط سکوت کردم و تو خودم شکستم. میگه تو نمیذاری پسرم بیاد خونمون. میگه وقتی با من حرف میزنه تو ناراحت میشی اما بخدا اینطور نیست. همش با پیام هاش اذیتم میکنه. متنایه کنایه آمیز میذاره همیشه، اما من جوابش رو نمیدم. شما بگین چیکار کنم من؟ بخدا تا جاییکه میتونم بهش محبت میکنم اما نمیشه که نمیشه. تنها گناه من اینه که با پسرش زندگی میکنم و بیشتر ازون میبینمش خب چیکار کنم بگم وقتتو نصف کن نصفشو با اونا باش؟ اینطوری مگه میشه؟ ذره ای محبت نمیکنه بهم فقط سعی داره منو بچزونه اما نمیدونم در جواب کدامین گناه. تو رو خدا شما یه راه حل بگین. من جوابشو بدم ندم چیکار کنم
سلام
به نظرم دریه فرصت مناسب با همسرتون دراین مورد صحبت کنید وازشون بخوایید که بامادرش صحبت کنه وسوظن های مادرش رو درمورد شما رفع کنه وشما هم مسالمت آمیز با مادرشوهرتون رفتار کنید وسعی کنیدبا محبت هاتون ورفتار های خوبتون دلشوبدست بیارید و...

مشاوره ازدواج منطقه ۱۶ تهران

tina بازدید : 1 سه شنبه 25 دي 1397 نظرات ()

یکی از مسائلی که در ازدواج و انتخاب همسر باید به آن توجه کرد سطح فرهنگ و رشد دو طرف است. دو طرف باید به آن سطح از رشد عقلی و فرهنگی رسیده باشند تا بتوانند یک زندگی نو را در آرامش شروع کنند. آنها باید یکدیگر را در همه شرایط و مسائل گوناگون درک کرده و به هم احترام بگذارند. ایده آل های یکدیگر را بدانند ، اخلاقیات یکدیگر را بشناسند ، همه شرایط را بسنجند و در آخر انتخابی از روی عقل داشته باشند و نه از روی احساس و همواره این را به یاد داشته باشند کسی را که به همسری برمیگزینند شریک همه شادی ها و غم هایشان در روزهای باقی مانده عمرشان میباشد. اما بسیارند کسانی که ناخواسته انتخابی احساسی انجام داده و خود را از یک زندگی شاد و آرام محروم می کنند! اما چگونه از انتخاب خود مطمئن شویم؟!

ما به شما پیشنهاد می کنیم تا مشکلات و سوالات خود را در زمینه  مشاوره ازدواج  با مشاوران ما در مشاوره ازدواج منطقه ۱۶ تهران  در میان بگذارید. با توجه به نیاز های امروزه و اینکه وقت و هزینه، از جایگاه به خصوصی برخوردار است و همچنین با توجه به حساسیت های بالایی که مبحث ازدواج در بین خانواده ها دارد، اقدام به راه اندازی مشاوره ازدواج منطقه ۱۶ تهران کرده ایم این مرکز با شعب مشاوره ازدواج نازی آباد ، مشاوره ازدواج خزانه و مشاوره ازدواج جوادیه  با به خدمت گرفتن مشاورینی با تجربه آماده پذیرایی از ساکنین این منطقه از تهران در مرکز مشاوره ازدواج  می باشد.

سایت مشاوره قبل ازدواج به شما در رابطه با این موضوع کمک خواهد کرد

منبع:تریبون آزاد

چای کاهنده فشار خون

tina بازدید : 1 سه شنبه 25 دي 1397 نظرات ()

چای بدون کافئین تاثیری که روی اعصاب مرکزی و سیستم اعصاب و ترشحات غدد داخلی جانوران می گذارد، اثر آرامبخش دارد. دانشمندان ژاپنی ماده ای از چای سبز و سیاه جدا کرده اند که قند خون را کاهش می دهد. دانشمندان ژاپنی درعین حال که خواص بسیار خوبی را برای چای عنوان نموده اند معتقدند که هیچ یک از این خواص ناشی از یک ماده خاص در چای نیست ،بلکه تاثیر مجموعهای از انواع مواد شفا بخش در چای است که به طور توام و باهم در یک مجموعه این آثار را دارند. ژاپنی ها از چای ۴ نوع مختلف کاتچین جداکرده اند که همه آنها ضد اکسید کننده ها هستند.

مشاوره خانواده تهران مشاوره آنلاین مرکز مشاوره خانواده مشاوره آنلاین ازدواج مرکز مشاوره آنلاین

ماهی و بهره هوشی بالاتر

tina بازدید : 0 دوشنبه 24 دي 1397 نظرات ()

خوردن هفته ای یک بار ماهی با خواب بهتر و بهره هوشی بالاتر در کودکان ارتباط دارد.

براساس مطالعه ای جدید کودکانی که حداقل یکبار در هفته ماهی می خورند دارای خواب بهتری بوده و به طور متوسط نمرات ضریب هوشی آنها چهار نمره بالاتراز افرادی است که به ندرت یا اصلا ماهی نمی خورند. براساس تحقیقات دانشگاه پنیسیلوانیا و مطالعات قبلی، بین امگا۳؛ همان اسیدهای چرب دربسیاری از انواع ماهی، تقویت هوش و نیز امگا۳ و خواب بهتر رابطه ای را نشان دادند. محققان می گویند اما هرگز از قبل این ارتباط نبوده است.

تحقیقات جدید انجام شده توسط جانیگونگ لیو جنیفر پینتو – مارتین و آلکساندرا هانلون از دانشگاه پرستاری و پن با ادغام دانش استاد آدراین راین نشان می دهند که خواب به عنوان یک مسیر تعدیل گر ممکن، حلقه گمشده رابطه بالقوه بین ماهی و هوش می باشد.

برای مطالعه بیشتر:

کودک و تغذیه‌‌‌‌‌‌ی سالم

دستورالعمل هایی برای بهبود رژیم غذایی کودکان

لیو نویسنده اول این مطالعه و دانشیار پرستاری و سلامت عمومی گفت:”این حیطه تحقیقی به خوبی رشد نیافته و در حال ظهور است.” اینجا ما امگا۳ ناشی از غذهای معمول خود می بینیم تا مکمل ها”.

در این مطالعه محققان ۵۴۱ کودک سنین ۹ تا۱۱ ساله چینی را به کار گرفتند. بیش از نیمی، ۵۴ درصد را پسران، و ۴۶ درصد را نیز دختران تشکیل دادند. کودکان پرسشنامه ای در مورد اینکه آنها چه وقت اغلب در ماه گذشته ماهی خوردند مطابق گزینه های با طیف هرگز تا حداقل یکبار در هفته را تکمیل کردند. محققان گفتند از کودکان همچنین نسخه چینی آزمونی به نام “مقیاس هوش وکسلر تجدیدنظر شده کودکان” گرفته شد که مهارت های کلامی و غیرکلامی مانند  لغات و رمزگذاری را بررسی می کند.

سپس والدین آنها با استفاده از پرسشنامه استاندارد شده عادات خواب کودکان شامل موضوعاتی مانند استمرار خواب و فراوانی بیدار شدن در شب یا خواب آلودگی در طی روز به سؤلاتی در مورد کیفیت خواب پاسخ دادند. در نهایت، محققان آنها را براساس اطلاعات جمعیت شناختی از جمله سواد والدین، شغل و وضعیت تأهل و تعداد کودکان دیگر کنترل کردند.

با تحلیل این نقاط داده ای تیم پن دریافت که کودکانی که خوردن هفتگی ماهی  را گزارش کرده بودند نسبت به افرادی که هرگز یا به ندرت ماهی خورده بودند ۴.۸ نقطه بالاتر در آزمون های هوشی نمره گذاری شدند. همچنین، افرادی که گاهی اوقات ماهی خورده بودند ۳.۳ نقطه بالاتر نمره گذاری شدند. افزایش مصرف ماهی با اختلالات خواب کمتر ارتباط داشت که بنا به نظر محققان نشان دهنده کیفیت خواب کلی بهتر است. راین گفت فقدان خواب با رفتارهای ضداجتماعی و شناخت ضعیف با رفتارهای ضداجتماعی مرتبط می شود. ما دریافتیم که مکمل های امگا۳ رفتارهای ضداجتماعی را کاهش می دهند، پس نقش ماهی در پس این قضیه خیلی تعجب برانگیز نیست.

پینتو- مارتین افزود: “این بحث به بخش روبه رشدی از شواهد می افزاید که در آنها مصرف ماهی واقعا فواید مثبت سالمی در خود دارد و می بایست بیشتر تبلیغ و ترویج شود”. کودکان باید از ابتدا با آن آشنا شوند”.

ماهی باید در اوایل زندگی حدود ۱۰ ماهگی داده شود به شرطی که ماهی استخوان نداشته باشد و به دقت جدا شوند اما محققان توصیه می کنند باید در سن دوسالگی شروع شود. او گفت:”چشانیدن طعم ماهی در اوایل موجب دلپذیرتر شدن می شود”

به ویژه در فرهنگ هایی که سرو کردن و بو دادن ماهی روش متداولی نیست. کودکان به بو حساس هستند. اگر آنها به آن بو عادت نکنند ممکن است از آن بیزار شوند.

با توجه به سن کم گروه مطالعاتی محققان جزئیات گزارش شده شرکت کنندگان در مورد انواع ماهی های مصرف شده را تحلیل نکردند اگرچه، آنها قصد چنین کاری را در آینده و بر روی گروه بزرگسال دارند.

محققان همچنین خواستند به مطالعه مشاهداتی رایج از طریق تلاش های کنترل شده تصادفی بیفزایند که خوردن ماهی می تواند منجر به خواب بهتر، عملکرد تحصیلی بهتر و دیگر نتایج کاربردی زندگی واقع می شود یا خیر. اکنون، محققان ادغام فزاینده ماهی بیشتری در قالب وعده های غذایی را توصیه کردند.

محققان ذکر کردند خوردن ماهی یکبار در هفته خانواده را به بالای گروه خوردن ماهی همچون موارد تعریف شده در مطالعه می رساند. راین گفت: “انجام این کار آسانتر از به زور بردن کودکان به تختخواب است”. اگر ماهی خواب را تقویت می کند؛ خوب است. اگر عملکرد شناختی را مانند آنچه ما در اینجا دیدیم بهبود می بخشد نیز؛ چه بهتر. در واقع با یک تیر دو نشان می زند!

منبع:مشاوره-آنلاین.com

انتظار شما از مرکز مشاوره روانشناسی

tina بازدید : 0 دوشنبه 24 دي 1397 نظرات ()

مرکز مشاوره روانشناسی مکانیست که در آن نیازها و خواسته ها و مشکلات اساسی افراد به طور کامل در  مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد. در مراکز مشاوره روانشناسی نیازها و دغدغه های اصلی والدین برای تربیت کودکان و نحوه رفتار صحیح با آنان نیز مورد بررسی دقیق قرار خواهند گرفت . در بخش مربوط به نیازها ، تغییر و تحولات در زمینه‌های جسمی و عاطفی ، روانی – عاطفی ، اخلاقی و اجتماعی بررسی می‌شوند. مسائل و مشکلاتی که در هر یک از زمینه‌ها ممکن است رخ بدهد و شیوه حل این مشکلات در سطح فردی و اجتماعی مورد بحث قرار می‌گیرند. روانشناسی جنبه های مختلف و متفاوت و نیز  وسیعی از زندگی هر فرد رادر بر خواهد گرفت.
مشاوره روانشناسی اشخاص قدرت بررسی مسائل و نیازهای عاطفی، رفتاری، تربیتی، جنسی، اجتماعی و تمامی موارد تاثیر گذار دیگر در زندگی فرد را تحت پوشش قرار می دهد. روانشناس همچنین به دنبال یافتن بهترین راهکار برای بهبود شرایط فرد و سوق دادن او به سمت آینده ای مناسب و روشن است. روانشناس با ارائه بینش و درک صحیح به فرد توانایی انجام این کار را به راحتی خواهد داشت.

وظیفه مرکز مشاوره روانشناسی چیست؟

مرکز مشاوره روانشناسی می تواند سبب رفع بسیاری از مشکلات افراد در دوره های مختلف زندگیشان باشد. در مرکز روانشناسی با استفاده از مشاوران روانشناس مجرب مشکلات بسیاری مرتفع خواهد شد. افراد دارای مسائل و مشکلات می تواند با حضور در مرکز مشاوره به همراه خانواده و یا دوستان و یا فردی بسیاری از پاسخ های مهم خود را دریافت نموده و با مشاوره با مشاوران خبره در مسیر زندگی درست و صحیح گام بردارد.

مرکز مشاوره روانشناسی ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز روانشناسی افراد اعم از مشکلات عاطفی، مشکلات تحصیلی، مشکلات رفتاری و اجتماعی و روابط جنسی و غیره می باشد. 
با حضور در مرکز مشاوره روانشناسی مشکلات روانی عاطفی و رفتاری خود را برطرف کنید و زندگی شاد و پرباری را برای خود و خانواده خود رقم بزنید.

بیشتر بخوانید:

Psychological Counseling Center

Counseling and Psychological Services

 

برچسب ها: سایت روانشناسی ,سایت مرکز مشاوره ,مرکز مشاوره ,

پنج گیاه مناسب اتاق خواب

tina بازدید : 0 دوشنبه 24 دي 1397 نظرات ()

) آلوئه ورا
گیاه آلوئه ورا نمادی از ابدیّت است. یکی از بهترین گیاهانی که می توانید در خانه از آن استفاده کنید. نگهداری و حفاظت از آن بسیار آسان است. بر پایه نتایج یک تحقیق، گیاه آلوئه ورا، شب ها میزان زیادی اکسیژن آزاد می کند و این امر به بهبود کیفیت خواب شما کمک خواهد کرد. شما یک منبع اکسیژن در اتاق خود خواهید داشت.

2) اسطوخودوس
گیاه اسطوخودوس از استرس و اضطراب و گریه کردن بچه ها جلوگیری می کند.

atabnakbato.ir_files_fa_news_1395_3_6_50296_681.jpg

3) یاسمن
گیاه یاسمن بسیار خوشبوست. توصیه می شود یک گیاه یاسمن را در کنار تخت خود قرار دهید. این گیاه بوی خوشی دارد و به شما آرامش می دهد.

atabnakbato.ir_files_fa_news_1395_3_6_50294_896.jpg

4) پیچک
بر پایه تحقیقات یک مرکز پژوهشی، گیاه پیچک باعث تصفیه هوای اتاق و باعث جذب فرمالدئیدهای موجود در هوا می شود. حفظ و نگهداری این گیاه آسان است و نور و دمای متعادل می خواهد.

atabnakbato.ir_files_fa_news_1395_3_6_50299_192.jpg

5) گل مار (گیاهی از تیره کاکتوس ها)
این گیاه تزئینی زیبا شب ها از خود اکسیژن متصاعد می کند و نگهداری آن در اتاق خواب برای افرادی که افت تنفس و سردرد دارند توصیه می شود.

atabnakbato.ir_files_fa_news_1395_3_6_50295_110.jpg

 

موضوعات مشابه

تفاوت در مزاج

tina بازدید : 0 دوشنبه 24 دي 1397 نظرات ()

پاسخ : تفاوت در مزاج

نقل قول نوشته اصلی توسط Mah24 نمایش پست ها
سلام

من دختری هستم ۳۳ ساله و خواستگارم ۳۸ سال سن داره طی چند جلسه ای که صحبت کردیم از لحاظ اخلاقی و اعتقادی باهم تناسب داریم و خانواده خوبی داره ولی از نظر ظاهری خیلی مطابق میل نیست یعنی ایشون یکم درشت اندام و چاق هستن و مزاجشون گرم ولی من لاغر اندام و مزاجم سرد و خشک.لطفا راهنمایی کنید که باتوجه به شرایط سنی این تفاوت ها را تا چه حد میشه نادیده گرفت و آیا تو زندگی زناشویی مشکلی ایجاد نمیکنه؟

خیلی ممنون
سلام

اگه ظاهر قضیه رو در نظر بگیریم مزاج سرد و خشک با مزاج گرم و تر میتونن یک مزاج متعادل رو ایجاد کنن.

ولی به تعادل رسیدن بستگی به این داره که در یکی دو سال اول زندگی بتونن با همدیگه کنار بیان چون بعضی رفتاراشون دقیقاً متضاد همدیگه است و باعث دلخوری و ناراحتی خواهد شد.

سرد و خشک مزاجها آدمای منطقی و اهل فکر و جزئی نگر هستن اما گرم و تر مزاجها آدمایی بیخیال و کلی نگر هستن، همین تفاوتها کافیه که نتونن همدیگه رو درک کنن.

بهتره با پزشک طب سنتی مشورت کنید.

مشاوره ازدواج منطقه ۱۷ تهران

tina بازدید : 0 دوشنبه 24 دي 1397 نظرات ()

مشکلات بسیاری قبل و بعد از ازدواج وجود دارد. از مشکلاتی که قبل از ازدواج ممکن است جوانان با آن برخورد کنند میتوان به نداشتن شناخت فرد از خود و هدف خود از ازدواج اشاره کرد ، گاهی اوقات فرد بدون اینکه بداند به آن حد از بلوغ  فکری ، عاطفی و اجتماعی رسیده است یا خیر ازدواج میکند و بعدها با مشکلات عمده ای روبرو خواهد شد. به طور مثال ممکن است به آن حد از بلوغ عاطفی نرسیده باشد و نتواند آن چه را که در دل دارد بازگو کرده و به همسرش و یا افراد بزرگتر انتقال دهد یا اینکه نتواند در خود انگیزه ای برای ازدواج و زندگی مشترک پیدا کند و بنا به خواست دیگران این کار را انجام دهد. اما چه باید کرد تا از این معضلات و مشکلات جلوگیری کرد؟ اصلاً از کجا باید بدانیم که آماده ازدواج هستیم و به آن حد از بلوغ فکری رسیده ایم؟

کانون مشاوران ایران به همین منظور و برای کمک به تهرانیان عزیز اقدام به راه اندازی مشاوره ازدواج در تهران کرده و با مجزا کردن مناطق تهران سعی بر این دارد که شهروندان عزیز در کمترین زمان دسترسی آسان به مراکز ما داشته باشند. مشاوره ازدواج منطقه ۱۷ تهران با کادری با تجربه و مشاورینی خوب در نمایندگی های خود شامل مشاوره ازدواج زم زم، مشاوره ازدواج نیروی هوایی، مشاوره ازدواج باغ خزانه را معرفی می کنیم. شما با مراجعه به مشاوره ازدواج منطقه ۱۷ تهران می توانید مشکلات و سوالات خود را در همه زمینه های مربوط به ازدواج با مشاوران ما در میان گذاشته و بهترین تصمیم را بگیرید.

مقاله های بیشتر در رابطه با این موضوع را در سایت مشاوره قبل ازدواج ببینید

منبع:مقالات کانون مشاوران ایران

راز های تربیت فرزند

tina بازدید : 0 دوشنبه 24 دي 1397 نظرات ()

 

۱-     به کودکتان عشق بورزید.

۲-     افکار مثبت القا کنید.

۳-     مقررات منصفانه وضع کنید.

۴-     ابعاد مثبت را برجسته کنید.

۵-     حلقه شادی کودکتان را کامل کنید.

۶-     کودکان را به تحرک بیشتر وادارید.

۷-     شادی را در جعبه یادگاری ها ذخیره کنید.

۸-     لحظات جادویی ارتباط را بیابید.

۹-     تلاش دوباره را به کودک خود القا کنید.

مشاوره خانواده تهران مشاوره آنلاین مرکز مشاوره خانواده مشاوره آنلاین ازدواج مرکز مشاوره آنلاین

افسردگی من و مشکلات آن

tina بازدید : 1 دوشنبه 24 دي 1397 نظرات ()

سلام.نمیدونم واقعا این پرسش بدردم میخوره یا ن
من مهدی ام و ۱۹ سالمه. چند وقتی میشه که احساس ناامیدی و بی حوصلگی و ناراحتی زیاد دارم. چند وقت که میگم یعنی حدود یکسال. من‌ اصلا قبلا اینجوری نبودم . اشتهام نصف شده.حتی از نصف هم کمتر. هیچ علاقه ای به غذا خوردن ندارم. موسیقی به شدت روم تاثیر میزاره به حدی که با مورزیک غمگین بغضم میگیره و با موزیک شاد ی شادی الکی زود و گذر .. فکرم همیشه مشغوله و اصن اروم و قرار ندارم. خسته شدم از این وضعیت همیشه میگفتم درست میشه‌ ولی خیلی بدتر شده. دیگه نمیتونم با کسی ارتباط برقرار کنم یا تو جمع حرفمو بزنم . اوایل فکر میکردم بی حوصلم ولی الان میفهمم که نمیتونم حرف بزنم. حتی به یک دختر تو کلاسمون علاقه مند شدم همین امسال ، ۳ ماه صبر کردم تا با خودم کنار بیام و بعد پا پیش بزارم، ولی بعد از اینکه حرفمو بش زدم جواب نه بم داد. حالا یک هفتست جدا از همه ی اون حس ها فکر میکنم بی عرضم. من با بی عرضگیم نتونسم به دستش بیارم و الان خیلی بیشتر ازقبل احساس ناراحتی میکنم.
فکر میکردم زمان همه چیو درست میکنه، ولی بدتر کرد. حالا من ی ادم تنها و گوشه گیر و افسردم که الان تو ناامید ترین و داغون ترین دوره زندگیمم. بعضی وقتا هم بدون اینکه خودم بخوام فکر خودکشی میاد تو سرم یا مثلا ناخوداگاه به مرگ نزدیکام فکر میکنم.
قدرت این که به چی فکر کنم رو ندارم، یعنی ی سری موضوع تو ذهنمه از وقتی که روزمو شروع میکنم تا شب . نمیتونم ازشون دور شم. دلم نمیخواد بشون فکر کنم.
چیزای خوب هم هستن که بشون فکر کنم و حالم خوب شه ولی نمیتونم . من خیلی سعی کردم این حالت هارو از خودم دورکنم ولی نشد. این اواخر هم که خیلی زودرنج شدم با ی حرف خیلی کوچیک از کوره در میرم.
تو این ی هفته که از شخص موردعلاقم جواب نه شنیدم حالم خیلی بدتر شده.چون بنظرم کسی که بش علاقه دارم میتونس حالمو‌ خوب کنه. دلم میخواس شرایطم عادی بود و حالم خوب بود تا بدستش میاوردم. فکر به این که بخاطر شرایط روحیم چه چیزایی رو از دست دادم داره داغونم میکنه.
اوائل همیشه خونوادمو مقصر میدونسم ولی الان خودمو
تمرکز ندارم، نمیتونم مطالب درسی رو بفهمم، حافظه کوتاه مدتم ضعیف شده، دو هفته ای میشه که خواب راحت ندارم نصف شب از خواب میپرم میبینم خیس عرق شدم، دلم واسه شاد بودن تنگ شده، انقدری تنها شدم که امیدمو به زندگی از دست دادم و خیلی راحت به مرگ فکر میکنم. دلم میخواد منم مثل همه برگردم به جریان عادی زندگی.

مشاور گفته:

با سلام خدمت شما دوست عزیز
شما در سن حساسی قرار دارید و اینکه گاهی اوقات احساس افسردگی کنید طبیعی می باشد واین موضوع برای همه انسانها رخ می دهد اما با توجه به اینکه شما مدت زیادی است علایم افسردگی را دارا می باشد می تواند بر روی زندگی شما و روابط اجتماعیتان تاثیر بگذارد . بهتر است اول اقدام به برطرف کردن افسردگی خود کنید تا بتوانید در مسیر رسیدن به اهدافتان قدم بردارید برای درمان افسردگی با توجه به زنگ خطری که خودتان اعلام کردید یعنی وجود افکار خودکشی بهتر است به یک متخصص مراجعه کنید و با چند جلسه مشاوره این مشکل را برطرف کنید.
و در مورد اینکه شما با شنیدن نه احساسات ناخشوایند بیشتری را احساس می کنید قابل درک است چون شما در سن حساسی قرار دارید اما بهتر است قدرت نه شنیدن و نه گفتن را در خودتان تقویت کنید تا آسیب کمتری در طول زندگی بخورید شما می توانید برای بعضی چیزها تلاش بیشتر کنید مثلا بدست آوردن این خانم اما نباید در این مسیر از نه شنیدن دچار کمبود یا بی ارزشی یا عدم اعتماد بنفس شوید چون دیدگاه افراد باهم بسیار متفاوت می باشد . بلکه می توانید دلیل جواب منفی ایشان را بپرسید و در صورتی که برایتان امکان دارد آن را برطرف کنید و در غیر این صورت به عنوان یک تجربه احساسی که تازه در شما رو به رد است نگاه کنید و برای رسیدن به اهدافتان از آن استفاده کنید.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱۲۲۳۵47100
شاد باشید

تعداد صفحات : 240

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2408
 • کل نظرات : 25
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 18
 • آی پی دیروز : 29
 • بازدید امروز : 58
 • باردید دیروز : 91
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 229
 • بازدید ماه : 1,232
 • بازدید سال : 1,232
 • بازدید کلی : 16,109